Bonus za pre-order WRC 5. Najdoskonalszy pojazd rajdowy

Chcecie dostać naprawdę wyjątkową rajdówkę, która łączy w sobie najlepsze cechy wszystkich innych aut, które znajdziemy w WRC 5?

Polski wydawca wyścigów WRC 5, czyli firma Techland, zapowiada, że ekskluzywnym dodatkiem towarzyszącym pre-orderom na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, będzie pojazd WRC Concept Car S.


To wynik wielomiesięcznej pracy developera, Kylotonn Games i kreatywnych poszukiwań odpowiedzi na pytanie: „jaki byłby doskonały pojazd rajdowy?” – zaznacza Techland w informacji prasowej.

Wydawca tłumaczy, że projektując wszystkie oficjalne samochody, artyści odpowiedzialni za pojazdy spędzili bardzo dużo czasu zastanawiając się, jak takie auto mogłoby wyglądać i co miałoby pod maską, jakie miałoby parametry i osiągi. W ten sposób powstał WRC Concept Car S. Całkowicie nowy samochód to pojazd koncepcyjny, łączący w sobie najlepsze elementy ze wszystkich aut WRC 5.

Taką maszyną niestety nie pojeździmy we wszystkich trybach gry, lecz jedynie w Quick Rally i Quick Stage. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda WRC Concept Car S oraz jakimi osiągami dysponuje, wszystko znajdziecie w poniższej galerii.

Przypominamy na koniec, że WRC 5 pojawi się w sprzedaży 16 października tego roku. Kto zamawia przedpremierowo?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet