Bloodborne The Old Hunters debiutuje. Jak dostać się do nowej zawartości?

Nie wystarczy jedynie kupić DLC w PS Store. Trzeba również wiedzieć, jak wejść do nowej przygody.

Fani Bloodborne mogą od dzisiaj zaopatrzyć się w dodatek The Old Hunters. Żeby cieszyć się dodatkową zawartością, należy wyłożyć z portfela 84 zł. Warto? Według pierwszych recenzji zebranych przez serwis Metacritic, jak najbardziej. Średnia z 25 ocen wynosi grube 87/100. Jest zatem porządnie.


Oto, co według opisu DLC w PS Store oferuje The Old Hunters: Poznaj zupełnie nową historię, rozgrywającą się w przerażającym świecie Bloodborne. Dawno, dawno temu, w ruinach Byrgenwerth, tropiciele ukryli straszliwe tajemnice. Sekrety te wkrótce zostaną ujawnione. Odwiedź zupełnie nowe miejsca, takie jak Wieża Zegarowa czy Koszmar Tropiciela, zmierz się z licznymi niebezpieczeństwami, zdobądź niesamowite nagrody i pokonaj zabójczych bossów. Poznaj przerażającą opowieść o tropicielach, którzy dawno temu zrobili sobie z Yharnam własne pole bitwy. W pakiecie znajdziesz liczne przebrania oraz nowe, transformowalne rodzaje broni, w tym Łukomiecz Simona, który gwarantuje zupełnie nowe wrażenia w walce dystansowej. Korzystaj z mrocznych zaklęć i zmień się w przerażającą bestię.

Nie myślcie jednak, że wystarczy kupić DLC i na ekranie startowym tytułu kliknąć w The Old Hunters. Żeby rozpocząć nową przygodę, należy zaliczyć kilka kroków:

  • Najpierw musicie pokonać bossa w Rewirze Katedralnym i zbadać ołtarz znajdujący się z tyłu Sali. Zmieniamy porę dobry w grze na nocną;
  • Następnie wracamy do Snu Tropiciela i bierzemy nowy przedmiot od posłańca;
  • Teraz lecimy pędem do Kaplicy Odeona i opuszczamy miejsce przejściem z lewej strony;
  • Kiedy znajdziemy się na placu, kierujemy kroki do końca w prawą stronę, by aktywować wydarzenie przenoszące nas do lokacji Koszmar Tropiciela, czyli miejsca z dodatku.

Wymagające, jak cały Bloodborne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet