Bloodborne na PS Vita wygląda świetnie. Oto gameplay’e z testów, również w Full HD!

W tym wnętrze ponurego domostwa, walka pochodnią oraz  wróg na wózku inwalidzkim.

Alpha Bloodborne dostarczyła nam nowych materiałów z rozgrywki, zamieszczanych w sieci przez samych testerów. Jak wiecie, tytuł powstaje wyłącznie na PlayStation 4, lecz będziemy mogli w niego pograć również na małym ekraniku PS Vita. Wszystko dzięki funkcji Remote Play, która również jest aktywna podczas testów gry.


Właśnie na pierwszym z poniższych filmików możemy podejrzeć, jak Bloodborne prezentuje się na handheldzie. Widać, że twórcy gry nie zapominają o możliwościach dotykowego ekranu konsoli, umożliwiając nam zadawanie ciosów również przez szybkie pacnięcie prawego lub lewego rogu wyświetlacza.

Podczas rozgrywki skorzystamy też z tylnego panelu dotykowego. RaiApps – który wrzucił materiał na YouTube – zachwala sterowanie na PS Vita zaznaczając, że wystarczy kilka minut, by się do niego przyzwyczaić.

Bloodborne na PS Vita (Remote Play)

Kolejny materiał – od użytkownika Bruno Louviers – to z kolei ponad godzinny gameplay z Bloodborne, lecz już na dużym ekranie. Jest sporo walki i biegania po ciasnych uliczkach i zakamarkach dotkniętego zarazą miasta, choć najciekawiej prezentują się ostatnie minuty materiału (od 1:02).

Możemy wówczas zobaczyć wnętrze budynku, a w nim jednego z wrogów, którego dotychczas widzieliśmy chyba jedynie na screenach. Mowa o postaci na wózku inwalidzkim, która skrywa się w mrokach domostwa. Tutaj nie posługujemy się już ostrzami, lecz tłuczemy przeciwników pochodnią, rozświetlającą przy okazji drewniane wnętrze.

Bloodborne – gameplay z testów alpha

Przy okazji testów Bloodborne możemy spojrzeć również na klasy postaci. Która podoba się wam najbardziej?

Bloodborne-klasy-postaci
Jeden z testerów – na YouTube jako Prodigious – pokazuje możliwości dwóch klas na swoich materiałach (full HD). Są też walki z bossami, ogromne kruki oraz inne paskudztwa.

Bloodborne – filmiki z testów alpha

Part 1

Part 2

Part 3

Pełna wersja Bloodborne zadebiutuje na początku lutego przyszłego roku. Po więcej informacji i ciekawostek na temat gry zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet