Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Bloodborne na PC i PS5. Grę mamy zobaczyć na pokazie Sony [POGŁOSKA]

Kilka niezależnych źródeł donosi, że Bloodborne – w ulepszonej wersji – zmierza na komputery PC oraz konsolę PS5.

Odświeżona wersja Bloodborne ma pojawić się na PC oraz PS5, a gra miała zostać zaprezentowana 4 czerwca, na pokazie Sony, który niestety został przesunięty – wynika z doniesień insider’ów.

Pierwszą osobą, która przekazuje taki komunikat, jest streamerka Sloth Mom. Powołuje się ona na zaufane źródło i pisze: Tym, co miało zostać dziś ujawnione [na pokazie Sony], była edycja Bloodborne Remastered / HD, która pojawi się na PS5 i PC. Nie znam jeszcze daty wydania.

Kolejną osobą zwiastującą nadejście Bloodborne na blaszaki jest dziennikarz Game Informera – Imran Khan. Według niego fani From Software będą mieć sporo powodów do radości w ciągu najbliższych dwóch lat.

Na koniec Wario64, który pisze, że możemy już teraz zagrać w Bloodborne na PC dzięki usłudze PS Now, lub… poczekać jeszcze trochę.

Wydaje się więc, że pokaz Bloodborne zbliża się wielkimi krokami. Obecnie czekamy na wyznaczenie nowej daty prezentacji gier na PS5. Sony obiecało, że poda ją niebawem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się