Ana de Armas jako Blondynka. Netflix przedstawia teaser filmu o Marilyn Monroe

Blondynka Netflix. Serwis przedstawia teaser filmu o Marilyn Monroe
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix zaprezentował oficjalny teaser filmu Blondynka, czyli opowieści o życiu Marilyn Monroe. W główną rolę wcieli się Ana de Armas.

Zapowiadana już Blondynka coraz pewniej zmierza na platformę Netflix, pora więc sprawdzić, jak kubańska aktorka sprawdzi się w tak poważnej roli. Serwis streamingowy przedstawił zatem pierwszą zapowiedź nadchodzącego filmu biograficznego. Materiał ma zaledwie nieco ponad minutę, lecz już teraz widać w nim specyficzny klimat, w jakim utrzymano całość. Z pewnością nie będzie to lekka produkcja do obejrzenia przy popcornie; lekkie przecież nie było także życie samej Marilyn.

Jak na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat konkretnych wydarzeń, które zostaną przedstawione na ekranie. Zwięzły opis zamieszczony wraz z filmem przez Netflix brzmi następująco:

„Blondynka odważnie odtwarza skomplikowane życie ikonicznej Marilyn Monroe. Zacierając granice między faktami i fikcją, film umiejętnie eksploruje napięcie pomiędzy jej publicznym a prywatnym życiem.”

Możemy się zatem spodziewać nieco głębszej analizy samej postaci Marilyn Monroe, kreacji, jaką przyjęła jako aktorka. Jej życie prywatne w niczym nie przypominało bajki z wielkiego ekranu, co tylko podkreśla kontrast pomiędzy ekranową Marilyn a prawdziwą Normą Jeane – bo tak w istocie się nazywała.

Produkcję oparto na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates. Książkę wydano również w Polsce nakładem wydawnictwa Marginesy.

Blondynka zadebiutuje na Netflix już 23 września 2022 roku; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie