Blizzard szykuje Bójkę Tygodnia

Szykujcie się na bohaterską walkę.

Blizzard szykuje nowe wydarzenie dla graczy w Heroes of the Storm, w którym trzeba pomóc staremu wilkowi morskiemu zasmakować zemsty zza grobu i zniszczyć doki, ewentualnie posłać go na dno razem z jego upiorną łajbą przy pomocy widmowych kul armatnich.

Bohaterska bójka na pełnym morzu o nazwie Zemsta Czarnosercego ma być dostępna w tym tygodniu. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Premiery gier w styczniu. Polski krwawy shooter, polowanie na potwory, naziści i coś dla fanów bijatyk

Zasady:

– Przed wkroczeniem do doków należy wybrać jednego z trzech losowych bohaterów. Macie tylko 30 sek., więc decydujcie się szybko!
– Wszyscy rozpoczynają poszczególne rundy na poziomie 10 i mogą wybrać zdolność bohaterską. Nie będą dostępne żadne inne talenty.
– Gracze zostaną podzieleni na drużynę atakującą oraz drużynę broniącą się. Należy wspomóc Czarnosercego w dążeniu do zemsty lub uniemożliwić mu zniszczenie doków.
– Atakujący muszą uniemożliwić obrońcom strzelanie z dział do okrętu Czarnosercego.
– Obrońcy muszą zbierać kule armatnie i strzelać do jego okrętu z dział rozmieszczonych na całym polu bitwy.
– Po zakończeniu pierwszej rundy drużyny zamienią się rolami – punkty wytrzymałości okrętu Czarnosercego będą wskazywały liczbę kul armatnich, które dotychczasowi obrońcy muszą wystrzelić, aby pobić wynik swoich przeciwników.
– Drużyna, która wystrzeli więcej kul, wygrywa. Do remisu dochodzi, gdy żadna z drużyn nie wystrzeli żadnej kuli lub obie wystrzelą wszystkich pięć.

Nagrody:

– Ukończenie dwóch meczów w ramach Zemsty Czarnosercego zapewnia skrzynkę z łupami!

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.