Zobaczcie, co Blizzard przywiezie na Gamescom 2017

Zobaczcie, co Blizzard przywiezie na Gamescom 2017
Gamescom 2017 Newsy PC PS4 Targi Gamescom XOne

W przyszłym tygodniu Blizzard ponownie pojawi się w Niemczech na gamescom 2017 w Kolonii!

Są to najpopularniejsze w Europie targi dla twórców i społeczności gier wideo. W tym roku odbywają się w dniach 22-26 sierpnia.

Na początek Blizzard pokaże specjalny zwiastun grywalnej zawartości, która zostanie zaprezentowana podczas imprezy. Filmik zobaczymy w poniedziałek, 21 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego.

środę, 23 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego członkowie zespołów deweloperskich Blizzarda wystąpią na scenie głównej podczas ceremonii premierowej. Transmisję na żywo z tego wydarzenia zobaczymy pod adresem http://gamescom.blizzard.com.

Goście odwiedzający stoisko Blizzarda na targach gamescom w hali nr 7 centrum wystawowego Koelnmess będą mogli zagrać w najnowsze wersje gier Overwatch, Hearthstone, World of Warcraft, of the Storm, StarCraft II, Starcraft: Remastered i Diablo III.

Atrakcji oraz gier jest naprawdę sporo, oto spis:

Overwatch

 • Światowa premiera nowego krótkiego filmu animowanego z uniwersum Overwatch będzie transmitowana na żywo w środę, 23 sierpnia podczas ceremonii premierowej Blizzarda.
 • Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli zobaczyć najnowszą mapę w Overwatch.

Hearthstone

 • Na targach gamescom gracze w Hearthstone będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami Fireside Gathering i połączyć siły w całkiem nowym rodzaju Bójki drużynowej – grupowego rajdu na Króla Lisza.
 • W piątek i sobotę, 25-26 sierpnia, podczas transmitowanych na żywo ze sceny Hearthstone finałów Hearthstone Global Games, dowiemy się, z którego kraju wywodzą się najlepsi gracze na świecie.

World of Warcraft

 • Gracze będą mogli zebrać się z innymi uczestnikami targów gamescom i zmierzyć się z podziemiami z nadchodzącej aktualizacji 7.3 w World of Warcraft. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji z nową zawartością poznamy podczas transmisji na żywo z ceremonii premierowej Blizzarda.
 • Ponadto 12 najlepszych europejskich drużyn z Areny zawalczy na scenie w finałach World of Warcraft WoW European Championship Finals o nagrody z puli 100 000 USD i szansę na przejście do finałów WoW Arena World Championship na BlizzConie.

Heroes of the Storm

 • Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli wypróbować najnowszego bohatera. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy w zwiastunie w poniedziałek, 21 sierpnia.
 • Podczas Heroes of the Storm: Showdown pojawią się gwiazdy społeczności i zawodowi gracze, którzy zmierzą się na żywo podczas meczów pokazowych na naszej scenie głównej. W środę, 23 sierpnia zmierzą się między innymi Team Liquid i Team expert, a w piątek, 25 sierpnia wystąpią znani niemieccy YouTuberzy ApeCrime i PietSmiet.

StarCraft

 • W strefie Blizzarda będzie można po raz pierwszy zagrać najnowszym dowódcą do misji w trybie współpracy, więc oglądajcie zwiastun w poniedziałek, 21 sierpnia, kiedy ujawnione zostaną szczegółowe informacje na ten temat.
 • W hali wystawowej będzie można zagrać w StarCraft: Remastered – właśnie wydaną, gruntownie zmodernizowaną wersję obsypanej nagrodami klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego wraz z dodatkiem Brood War.

Diablo III

 • Uczestnicy targów gamescom 2017 będą też mogli przejąć dowodzenie nad legionami ożywionych trupów i zapanować nad mrocznymi mocami dzięki pakietowi Przebudzenie Nekromantów do Diablo III na PC i PlayStation 4.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie