Blizzard ujawnia nowości na Gamescom 2017

0 komentarzy

Szczegóły i zapowiedź wideo.

Przygotujcie się na napór nieumarłych armii, potwornych zergów, krwiożerczych demonów oraz wojowników pustkowi! Dziś spółka Blizzard Entertainment ujawniła nową zawartość do wielu swoich gier. Nowości będzie można wypróbować w strefie Blizzarda na targach gamescom 2017 w niemieckiej Kolonii. Wideo „Blizzard na gamescom 2017 zapowiedź” znajdziecie poniżej, dzięki czemu gracze z całego świata mogą zobaczyć, co Blizzard zaprezentuje na największych europejskich targach gier od wtorku, 22 sierpnia do soboty, 26 sierpnia.

Ponadto w środę, 23 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego, twórcy gier Blizzarda wejdą na główną scenę strefy Blizzarda, by omówić szczegółowo gry i pokazać nowe filmiki oraz pozostałą nową zawartość podczas ceremonii premierowej do obejrzenia na żywo w serwisie Twitch oraz na stronie http://gamescom.blizzard.com.

Goście odwiedzający strefę Blizzarda na targach gamescom w hali nr 7 centrum wystawowego Koelnmesse będą mogli zagrać w najnowsze wersje gier Heroes of the Storm, StarCraft II, StarCraft: Remastered, World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch i Diablo III.

Heroes of the Storm

 • Najnowszym bohaterem, który wkroczy do Nexusa, jest z dawna wyczekiwany Kel’Thuzad – nieumarły Władca Naxxramas prosto z uniwersum Warcrafta. Będzie on po raz pierwszy dostępny do gry właśnie na targach. Dodatkowe informacje o tej postaci zostaną ujawnione podczas ceremonii premierowej Blizzarda w środę, 23 sierpnia.
 • Gracze Heroes of the Storm będą mogli zobaczyć na targach gamescom 2017 nowe skórki, w tym Sonię – Rycerza Śmierci, Jainę – Upiorną Władczynię oraz Zagarę – Władczynię Krypty.
 • Znani przedstawiciele społeczności i zawodowi gracze będą rywalizować na głównej scenie w meczach pokazowych transmitowanych na żywo podczas Heroes of the Storm: Showdown. Team Liquid oraz Team Expert zmierzą się ze sobą w środę, 23 sierpnia, a znani niemieccy youtuberzy ApeCrime oraz PietSmiet skrzyżują klawiatury w piątek, 25 sierpnia.

StarCraft

 • W strefie Blizzarda będzie można wypróbować w grze Przywódcę Stada Pierwotnych – Dehakę – najnowszego dowódcę zergów w trybie współpracy w Starcraft II.
 • Uczestnicy targów gamescom będą mogli także zagrać w StarCraft: Remastered – niedawno wydaną zmodernizowaną wersję obsypanej nagrodami klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego wraz z dodatkiem Brood War.

World of Warcraft

 • Gracze będą mogli połączyć siły z innymi uczestnikami targów gamescom i razem wybrać się w podróż na Argus. Czekają tam na nich podziemia z nadchodzącej aktualizacji 7.3 do World of Warcraft. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji z nową zawartością przedstawimy podczas ceremonii premierowej Blizzarda w środę, 23 sierpnia.
 • Ponadto 12 najlepszych europejskich drużyn z Areny w World of Warcraft będzie walczyć na scenie w finałach WoW European Championship o nagrody z puli 100 000 USD i szansę na awans do finałów WoW Arena World Championship, które zostaną rozegrane na BlizzConie pod koniec tego roku.
 • Goście odwiedzający strefę Blizzarda będą mogli wziąć udział w Festynie Lunomroku na żywo, w ramach którego przygotowaliśmy takie atrakcje jak stoisko z makijażem malowanym aerografem oraz stanowisko fotograficzne z najbardziej znanymi postaciami i przedmiotami z World of Warcraft.

Hearthstone

 • Na targach gamescom gracze w Hearthstone będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami Fireside Gathering i połączyć siły w całkiem nowym rodzaju Bójki przy kominku – grupowym rajdzie na Króla Lisza.
 • W piątek i sobotę, 25 i 26 sierpnia, podczas transmitowanych na żywo ze sceny Hearthstone finałów Hearthstone Global Games, dowiemy się, z którego kraju wywodzą się najlepsi gracze na świecie.
 • Z okazji premiery najnowszego dodatku do Hearthstone Rycerze Mroźnego Tronu – gracze będą mogli zasmakować w Kolonii darmowych lodowych smakołyków oraz wziąć udział w atrakcjach związanych z Hearthstone podczas miejskiego festynu gamescom. W dniach 25 i 26 sierpnia, w godzinach 15:00-23:00, furgonetka z lodami Hearthstone dotrze do ostatniego przystanku w ramach europejskiej trasy Cytadela Korony Lodów.

Overwatch

 • Odwiedzający strefę Blizzarda będą mogli po raz pierwszy zagrać na nowej mapie w Junkertown to nieczynne omnium, obecnie rządzone przez frakcję Śmieciarzy, dawniej dom Wieprza oraz Złomiarza.
 • Światowa premiera nowego krótkiego filmu animowanego z uniwersum Overwatch odbędzie się na naszej scenie głównej i będzie transmitowana na żywo w środę, 23 sierpnia podczas ceremonii premierowej Blizzarda.

Diablo III

 • Uczestnicy targów gamescom będą też mogli przejąć dowodzenie nad legionami ożywionych trupów i zapanować nad mrocznymi mocami w strefie Blizzarda dzięki pakietowi Przebudzenie Nekromantów do Diablo III na PC i PlayStation 4.

Poza wspomnianymi wyżej grami i atrakcjami na uczestników targów gamescom czeka także szereg wydarzeń na głównej scenie Blizzarda, m.in. uwielbiane przez fanów konkursy tańca i cosplayu, mecze pokazowe, sesje autografów z twórcami gier, quizy i nie tylko! W czwartek, 24 sierpnia oraz piątek, 25 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego odbędą się koncerty orkiestry Video Games Live.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się