BioShock: The Collection wymagania sprzętowe. Minimalne i rekomendowane

BioShock: The Collection wymagania sprzętowe. Minimalne i rekomendowane
Newsy PC Polecamy

Producent podał szczegółowe wymagania sprzętowe nadchodzącego BioShock: The Collection.

Zdaje się, że BioShock: The Collection nie spali podzespołów waszych komputerów. Do uruchomienia gry na ustawieniach minimalnych wystarczy procesor Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz oraz karta graficzna na poziomie GeForce GTX 560. Jeśli będziecie chcieli uruchomić grę na wyższych ustawieniach, przyda się procesor z czterema rdzeniami i zegarem 3 GHz. Karta graficzna to w tym przypadku GeForce GTX 770.

Jeśli zakupiliście wcześniej BioShock lub BioShock 2 za pośrednictwem serwisu Steam lub Games for Windows Live, otrzymacie darmową aktualizację do zremasterowanej wersji. Dla przypomnienia dodamy, że kolekcja BioShock wyląduje na PlayStation 4 oraz Xboksie One 13 września, a dwa dni później na Steam.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
  • Procesor: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: DirectX11 zgodna, AMD Radeon HD 7770 / Nvidia GeForce GTX 560

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
  • Procesor: 3 GHz Quad-Core
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB ATI Radeon HD 7970, 2GB Nvidia GeForce GTX 770

BioShock: The Collection – mamy ponad 30 minut z rozgrywki

W sieci wylądował konkretny kawałek materiału z nadchodzącego BioShock: The Collection – specjalnego remastera na PC, PS4 oraz Xboksa One, który zawiera wszystkie dotychczas wydane części cyklu BioShock. Gra będzie działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę w przypadku konsol najnowszej generacji. Takiej też jakości prezentujemy zapis wideo z rozgrywki poniżej.

Każdy z materiałów pokazuję inną część. Mamy więc w sumie trzy filmiki ze wszystkich trzech odsłon włącznie z Infinite.

Premiera BioShock: The Collection przewidziana jest na 16 września. Pozostało więc niewiele czasu do debiutu. Ktoś z was się zaopatrzy?

BioShock: The Collection, czyli dlaczego warto ponownie odwiedzić Rapture

Twórcy BioShock przygotowali nowy zwiastun BioShock: The Collection, które zwiera pierwszą i drugą część gry oraz BioShock Infinite. Wymienione produkcje mają także wszystkie wydane do tej pory dodatki i rozszerzenia. Premiera BioShock: The Collection przewidziana jest na 13 września na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Zwiastun pokazuje kilka fragmentów z gry, które przede wszystkim przedstawiają Rapture – charakterystyczną i główną lokację BioShock. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą serią, to we wrześniu będzie dobra okazja, aby nadrobić zaległości.

BioShock: The Collection – odświeżona trylogia dużo ładniejsza od pierwowzorów?

Skoro mamy zwiastun kolekcji, można sprawdzić, jak odświeżane wersje gier wyglądają w porównaniu z oryginałami. Stosownego zestawienia dokonał YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zapraszamy zatem do oglądania i dajcie znać w komentarzach pod newsem, czy zamieracie sięgnąć po BioShock: The Collection.

Ruszyła produkcja wyjątkowych figurek z BioShock

Irrational Games z okazji wydania BioShock: The Collection, przygotowuje figurki Big Daddy. Są one właśnie w fazie produkcji, czego dowodem jest poniższa galeria.

Figurki wyglądają naprawdę bardzo interesująco i na pierwszy rzut oka ich wykonanie nie budzi zastrzeżeń. Ciekawe, jak będą prezentować się na żywo? Niestety nie wiemy, w jakiej formie będzie można je dostać. Czy będą dodawane na przykład do edycji kolekcjonerskiej gry, czy też może będą w ogólnym obiegu jako oddzielny produkt w sklepach.

Dla przypomnienia dodamy, że BioShock: The Collection to zestaw gier zawierający pierwszą i drugą odsłonę BioShock oraz Infinite. Całość została zremasterowana i przygotowana w nowej formie na PS4, XOne oraz PC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie