Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bezprzewodowa klawiatura i myszka dla Xbox One

Razer ma ciekawą propozycję dla graczy.

Razer zaprezentował dzisiaj nowy sposób grania na konsoli za pomocą Razer Turret dla Xbox One – bezprzewodowego zestawu składającego się z klawiatury i myszki zaprojektowanych specjalnie dla Xbox One. Razer Turret dla Xbox One oferuje szybkie i stabilne bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz za pośrednictwem jednego dongle obsługującego zarówno myszkę, jak i klawiaturę. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii to aż do 40 godzin.

Dzięki Xbox Dynamic Lighting oraz Razer Chroma konsolowi gracze otrzymują dostęp do największego ekosystemu podświetlenia, oferującego 16,8 milionów kolorów oraz efekty świetlne dla myszki i klawiatury.

Klawiaturę wyposażono w gamingowe przełączniki mechaniczne, zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Ich żywotność obejmuje aż do 80 milionów kliknięć. W celu zapewnienia szybkiego i bezproblemowego dostępu do nawigacji, dedykowany klawisz Xbox natychmiast otwiera panel kontrolny konsoli Xbox One.

Wzorem dla myszki w zestawie była popularna Mamba Wireless. Wyposażoną ją w wysokiej jakości, zaawansowany sensor optyczny 5G oraz w przełączniki mechaniczne o trwałości do 50 milionów kliknięć.

Podkładkę pod mysz, dla większej wygody, ukryto pod głównym korpusem klawiatury. W razie konieczności można ją wysunąć lub, w celu przechowania lub transportu, wsunąć z powrotem. Wbudowane, ergonomiczne oparcie pod nadgarstki rozciąga się od podstawy klawiatury Razer Turret dla Xbox One, aby jej użytkowanie dostarczało jeszcze większego komfortu.

Razer Turret dla Xbox One jest także w pełni kompatybilny z PC (Windows 10), pozwalając graczom na łatwe korzystanie z gier zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i konsoli.

Cena zestawu to 249,99 dolarów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%