Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition już w sklepie. Kiedy zapowiedź gry?

Beyond Good & Evil
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition to odświeżone wydanie gry z okazji jubileuszu 20 lat od premiery oryginału. Choć gra nie otrzymała jeszcze oficjalnej zapowiedzi, to już teraz wiemy coraz więcej na jej temat. Wszystko przez kartę gry, która pojawiła się w sklepie Xbox. Na jakie platformy ukaże się ten tytuł i na co mogą liczyć gracze? Sprawdźmy, co wiadomo na temat produkcji.

Beyond Good & Evil z okazji 20. lecia gry

Oryginalne Beyond Good & Evil ukazało się na rynku w 2003 roku. Mimo upływu aż 20 lat gra nadal budzi spore emocje wśród fanów, którzy teraz liczą na jubileuszowe wydanie. Te trafi na rynek najpewniej już niedługo. Nie tak dawno gra otrzymała klasyfikację wiekową, a teraz jej karta produktu pojawiła się w sklepie Xbox. Czy oznacza to, że tytuł ukaże się wyłącznie na konsole Microsoftu?

Rozpocznij tę niesamowitą przygodę w rozdzielczości do 4K i 60 kl./s z ulepszoną grafiką, sterowaniem i dźwiękiem, a także zupełnie nowymi funkcjami automatycznego zapisywania. Ciesz się nowymi, ekskluzywnymi nagrodami podczas eksploracji planety i odkryj więcej o przeszłości Jade podczas nowego poszukiwania skarbów w Hillys.

Fragment opisu ze sklepu Xbox

Nic z tych rzeczy. Mamy mieć bowiem do czynienia z produkcją multiplatformową, która będzie dostępna również na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5, a nawet na Nintendo Switch. Gra nie jest może remake’iem z krwi i kości, ale twórcy zapowiadają bardzo rzetelne odświeżenie kultowej produkcji. Ta ma zagwarantować na nowych konsolach rozgrywkę w 4K i z wyświetlaniem 60 klatek na sekundę. Rozgrywka będzie też usprawniona o kilka nowych mechanizmów, poprawie ulegnie oprawa audiowizualna i niektóre z mechanik w grze.

Teraz pozostaje tylko czekać na… oficjalną zapowiedź. Owszem, gra jeszcze jej nie otrzymała!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie