Tajemnicza marka Bethesdy znów pojawiła się w sieci

Bethesda - gry
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Bethesda i inne studia związane z ZeniMax mają ręce pełne roboty. Poza Starfield i TES VI z pewnością powstają też inne tytuły, a jeden z nich może ucieszyć fanów tematu szpiegostwa.

W sieci pojawił się znak towarowy gry wideo SPYTEAM. Nie znamy żadnych szczegółów tajemniczej produkcji, ale nie jest to pierwszy raz, kiedy możemy usłyszeć o tej nazwie.

Ten sam znak towarowy zarejestrowano w grudniu 2020 roku i już wtedy zrobiło się o nim głośno. Spekulowano, że za grę odpowiada Roundhouse Studios lub Bethesda Austin. Pierwsze studio pracuje nad nieogłoszonym projektem, a drugie do tej pory pomagało przy innych grach studiów ZeniMax, w tym Fallout 76 i podobno tworzy coś swojego. Oczywiście nie możemy wykluczać, że nad SPYTEAM pracują oba studia lub zupełnie inny zespół.

Jeśli znak towarowy pierwotnie zarejestrowano ponad rok temu, nikt chyba by się nie zdziwił, gdyby zapowiedź SPYTEAM pojawiła się jeszcze w tym roku. To jednak nic pewnego i równie dobrze możemy poczekać dużo dłużej.

Na dobrą sprawę nie wiemy nawet na jakim etapie produkcji może być rzeczony tytuł. Póki co warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne ogłoszenia Bethesdy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie