Beta testy Call of Duty: Infinite Warfare nie dla PC

Beta testy Call of Duty: Infinite Warfare nie dla PC
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Posiadacze komputerów nie sprawdzą najnowszego Call of Duty przed premierą.

Podczas Call of Duty XP wydawca popularnej serii poinformował, że już 14 października rozpoczną się beta testy Infinite Warfare na PlayStation 4. Kilka dni później produkcję będą mogli przetestować także posiadacze Xboksa One. A co z wersją na PC? Tej niestety nie ma w planach. Activision nie podaje powodu takiej decyzji.

W beta testach Call of Duty: Infinite Warfare będą mogli uczestniczyć posiadacze zamówień przedpremierowych na grę. Pełna wersja produkcji wyląduje w sklepach 4 listopada na PC, PS4 oraz XOne.

Przy okazji w sieci pojawił się też nowy zwiastun trybu multiplayer do Call of Duty: Infinite Warfare, który prezentujemy poniżej:

Zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare obfituje w gwiazdy

Co jak co, ale Activision potrafi robić mocne zwiastuny. Ten poniżej prezentuje tryb kampanii do nadchodzącego Call of Duty: Infinite Warfare. Zobaczymy w nim aktora Kita Haringtona, którego powinniście kojarzyć z roli Johna Snowa z serialu Gra o Tron. W Call of Duty: Infinite Warfare wcieli się w Salena Kotcha z Settlement Defense Front.

Drugą postacią jest Conor McGregor – gwiazda mieszanych sztuk walki federacji UFC. Ten z kolei wciela się w kapitana Bradley’a Filliona.

Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie znać, co sądzicie.

Grywalne demo Call of Duty: Infinite Warfare i Modern Warfare Remastered na EGX 2016

Jedna z największych imprez związanych z grami w Wielkiej Brytanii przywita odwiedzających grywalnymi wersjami demo Call of Duty: Infinite Warfare oraz Modern Warfare Remastered.

Tytuł pojawi się na stanowiskach PlayStation, zatem będziemy mogli złapać za pada DualShock 4 i spędzić trochę czasu z futurystyczną nową odsłoną serii oraz odświeżonym Modern Warfare.

Kto zatem mieszka w UK lub planuje w przyszłym tygodniu wyjazd na Wyspy, powinien odwiedzić w dniach 22-25 września Birmingham, gdzie organizowana jest impreza EGX 2016. Wcześniej trzeba się oczywiście zaopatrzyć w wejściówkę, którą można jeszcze kupić na tej stronie.

Beta Call of Duty: Infinite Warfare oraz gameplay z multi

Wydawca gry Call of Duty: Infinite Warfare poinformował, że beta testy wymienionej gry rozpoczną się 14 października. Na początku produkcję będą mogli przetestować posiadacze PlayStation 4, dopiero później czas przyjdzie na Xboksa One. Nie wiadomo jednak, czy również testy będą na komputerach. Oficjalnej informacji na ten temat nie ma, ale wątpliwe jest, aby producent zrezygnował z testowania na tej platformie.

To jednak nie wszystko co mamy dla was w temacie Call of Duty: Infinite Warfare. Poniżej znajdziecie dwa całkiem spore materiały wideo, które przedstawiają rozgrywkę w trybie sieciowym. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra w wersji na PlayStation 4 będzie wykorzystywać PlayStation VR za pomocą specjalnego trybu. Będzie on dostępny na początku za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na grę dla konsoli Sony.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered vs Oryginał

Odświeżane Call of Duty: Modern Warfare zasługuje na miano porządnego remastera, a nie kolejnego kotleta, gdzie podciągnięto rozdzielczość i dodano kilka efektów.

Jak możecie zobaczyć na najnowszym porównaniu grafiki od YouTube’ra Cycu1, nadchodząca edycja Modern Warfare wygrywa na każdym polu. Filmik zestawia sceny niedawno ujawnionego gameplay’a z podobnymi, pochodzącymi z oryginalnej wersji tytułu (PC, maksymalne ustawienia).

Szkoda, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered stanowi jedynie dodatek w pakietach Legacy Edition i Digital Deluxe Edition gry Call of Duty: Infinite Warfare. Kto wie, może w późniejszym czasie tytuł będzie sprzedawany również oddzielnie.

Póki co, zdobędziemy go jedynie z Infinite Warfare, które debiutuje na rynku 4 listopada na komputerach PCoraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie