Beta Star Wars: Battlefront przedłużona i porównanie grafiki PS4 vs XOne

Mogliśmy już przyjrzeć się różnicom w oprawie Star Wars: Battlefront pomiędzy PlayStation 4 a najwyższymi ustawieniami PC. Teraz pora na kolejną dawkę technicznych szczegółów.

Testowanie Star Wars: Battlefront miało zakończyć się dzisiaj, lecz deweloperzy informują na swojej stronie, że beta zostaje przedłużona do jutra. Powód? Trzeba dokładniej sprawdzić infrastrukturę serwerów, by po premierze wszystko śmigało jak należy. Zatem bawimy się dalej!


W sieci pojawiają się również analizy techniczne bety Star Wars: Battlefront. Candyland częstuje nas tym razem porównaniem grafiki pomiędzy PlayStation 4 a Xboksem One. Digital Foundry przedstawia z kolei ciekawą analizę offline’owego trybu split-screen.

Eksperci z Digital Foundry zaznaczają, że podczas grania online możemy cieszyć się na konsolach płynnością 60 klatek na sekundę. Kiedy przejdziemy natomiast na podzielony ekran (tryb offline), dostajemy jedynie 30 fps-ów. Co ciekawe, ekran jest wówczas wyświetlany w rozdzielczości 1080p (po 1920×540 na gracza), podczas gdy w online PlayStation 4 wyciska 900p, a Xbox One jedynie 720p.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

19 Shares
Share19
+1
Tweet