Beta Star Wars Battlefront – najlepsze bronie, analiza techniczna na PS4 i gameplay z XOne!

Otwarte testy Star Wars Battlefront startują już dzisiaj, więc nie mogło obejść się bez porcji informacji oraz filmików.

Zaczynamy od najważniejszego, czyli analizy technicznej, za którą odpowiadają eksperci z Digita Foundry. Ekipa dorwała się do bety nieco wcześniej przed innymi, więc miała okazję porządnie przetestować Star Wars Battlefront pod względem płynności. Na warsztat trafiła wersja gry na konsolę PlayStation 4.

Digital Foundry zaznacza, że nadchodzący Star Wars chodzi na PS4 w natywnej rozdzielczości 1600×900, która jest skalowana do 1080p. Na szczęście podczas rozgrywki jest to zazwyczaj niezauważalne i możemy się cieszyć czystym obrazem. W kwestii płynności udało się zachować przez prawie cały czas poziom 60 klatek na sekundę, a spadki do 50 fps-ów są widoczne w zamkniętych lokacjach. Jak zaznacza DF, wszystko przez liczne efekty przezroczystości.


Zapraszamy na poniższy materiał, który wyjaśni szczegóły. Pod nim znajdziecie z kolei gameplay z testów beta, który został zarejestrowany na Xboksie One, a jeszcze niżej coś dla wszystkich, którzy zamierzają przystąpić do zabawy – bronie! Podczas bety przetestujemy cztery blastery. Który jest najlepszy? Odpalcie filmik, a sami się przekonacie.

Analiza techniczna wersji na PlayStation 4

Gameplay z Xboksa One

Najlepsze blastery w becie Star Wars Battlefront

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet