Beta Cyberpunk 2077. Uwaga na hakerów, którzy wyłudzają dane!

0 komentarzy

Krążąca po sieci beta wersja Cyberpunk 2077 to oszustwo. CD Projekt RED apeluje do graczy o to, żeby zachowali szczególną ostrożność.

Fani polskiego producenta dostają sfałszowane maile rzekomo od CD Projekt RED, w których widnieje zaproszenie na beta testy Cyberpunk 2077. To jedno wielkie oszustwo. Producent podkreśla, że taki dostęp do gry nie jest obecnie w planach. Trzeba więc uważać.

Taka sama sytuacja jest w przypadku, kiedy dostajecie maila od innej firmy, która rzekomo kontaktuje się z ramienia CD Projekt RED. Polski producent zaznacza, że zwykle zwraca się bezpośrednio do graczy, użytkowników czy firm. Warto więc i w tym przypadku zachować czujność.

Jeśli ostatnio otrzymałeś email przyznający ci dostęp do bety Cyberpunka 2077, to niestety nie jest on od nas. Takie przypadki zdarzają się od co najmniej kilku ostatnich tygodni. Kiedy kontaktujemy się z tobą poprzez email, to ten zawsze pochodzi z adresu @cdprojektred.com. – czytamy na Twitterze producenta.

Dla przypomnienia dodamy, że data premiery Cyberpunk 2077 to 19 listopada 2020. Pozostało więc jeszcze trochę czasu. Jak jednak widać, hakerzy starają się wykorzystać każde większe wydarzenie, także w branży gier, aby ukraść dane. Warto więc zwracać uwagę na maile, które się dostaje.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się