Beta CoD: Infinite Warfare na PS4 mocno ograniczona i nowy zwiastun Modern Warfare Remastered

Beta CoD: Infinite Warfare na PS4 mocno ograniczona i nowy zwiastun Modern Warfare Remastered
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Posiadacze PS4 jako pierwsi dorwą się do sprawdzania produkcji, ale…

Niestety nie będzie tak, że każdy posiadacz konsoli od Sony dostanie dostęp do bety Duty: Infinite Warfare. Activision postanowiło bowiem, że do testowania zostaną dopuszczeni jedynie gracze, którzy zdecydują się na zakup przedpremierowy kopii Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4. Takie osoby zaczną sprawdzać tryb sieciowy w ramach ekskluzywnej bety w przyszłym miesiącu, od 14 października.

– Najbliższy miesiąc poświęcimy fanom z całego świata, którzy będą mogli dołączyć do nas i grać z nami w wersję beta Call of Duty: Infinite Warfare. Będzie to dla nich szansa, aby zawczasu wypróbować tryb wieloosobowy, co z kolei pomoże nam dokonać ostatnich szlifów przed samą premierą gry – powiedział Rob Kostich, wiceprezes i główny manager Activision.

Dopiero po pewnym czasie (najpóźniej po trzech dniach) do beta testów Call of Duty: Infinite Warfare dołączą posiadacze konkurencyjnej konsoli Xbox One. W przypadku komputerów PC o testach niestety nic nie wiadomo.

Przy okazji możemy zobaczyć nowy zwiastun trybu wieloosobowego do Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które stanowi dodatek w pakietach Legacy Edition i Digital Deluxe Edition gry Call of Duty: Infinite Warfare. Zawiera jedynie 10 map trybu wieloosobowego z oryginalnej edycji Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare – gameplay z multi

To jednak nie wszystko co mamy dla was w temacie Call of Duty: Infinite Warfare. Poniżej znajdziecie dwa całkiem spore materiały wideo, które przedstawiają rozgrywkę w trybie sieciowym. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra w wersji na PlayStation 4 będzie wykorzystywać PlayStation VR za pomocą specjalnego trybu. Będzie on dostępny na początku za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na grę dla konsoli Sony.

Call of Duty: Infinite Warfare z trybem kooperacji Zombies in Spaceland i Davidem Hasselhoffem!

Activision oraz Infinity Ward ujawniły Zombies in Spaceland, kooperacyjny tryb multiplayer, startujący 4 listopada, wraz z Call of Duty: Infinite Warfare. Wciągający graczy w lata 80-te, okraszony ścieżką dźwiękową nawiązującą do epoki tryb Zombies in Spaceland przenosi fanów wprost do oryginalnej, pełnej akcji historii, gdzie wcielą się w jeden z czterech archetypów postaci z lat 80. w walce przeciwko żywym trupom na terenie kosmicznego lunaparku, pełnego śmiercionośnych zombie, zabaw, atrakcji i wielu innych.

Zombies in Spaceland opowiada historię czterech aspirujących aktorów, którzy przybyli do tajemniczego kina na przesłuchanie. Wszyscy zostali zaproszeni przez reżysera, Willarda Wylera, granego przez Paula Reubensa (Wielka Przygoda Pee-Wee Hermana, Gotham), który niegdyś był gwiazdą kina grozy. Aktorzy jeszcze nie wiedzą, że właśnie dostają główne role w filmie Wylera, gdzie stawią czoła falom zombie w parku rozrywki z lat 80., w którym kosmos jest motywem przewodnim.

Gracze wcielą się będą mogli w postać reprezentującą jeden z czterech archetypów bohaterów lat 80-tych: sportowca, kujona, popularnej dziewczyny i rapera. Postaci grane są przez wachlarz aktorów komediowych, takich jak Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Prawdziwa Jazda) oraz Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer). Co więcej, gracze w swoim przemierzaniu parku rozrywki natkną się także na zagadkowego DJ-a, granego przez Davida Hasselhoffa (Nieustraszony, Słoneczny Patrol), który okaże się nieocenionym źródłem porad, jeżeli będą chcieli wyjść z tego żywo.

Call of Duty: Infinite Warfa – screeny dodatku Zombies in Spaceland:

Call of Duty: Infinite Warfare pojawić się ma w sklepach 4 listopada, a dostępne ma być na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie