Beta Battlefield Hardline dostępna dla wszystkich!

Masz PC lub PS4 i chcesz sprawdzić jak prezentuje się najnowszy Battlefield? Nie ma problemu.

EA udostępniło właśnie grę niemal dla wszystkich. Wystarczy odwiedzić tę stronę i wypełnić stosowny formularz. W wersji na PC pobrać należy niecałe 7 GB plików z Origin. Co interesujące, każdy kto weźmie udział w beta testach Battlefield Hardline dostanie specjalny celownik jako nagrodę oraz kilka innych dodatków do Battlefield 4 (dostępne od lipca).

Hardline zapowiada się całkiem interesująco. Wartym podkreślenia jest fakt, że grę tworzy studio Visceral Games, odpowiedzialne za serię Dead Space. Ponadto gra będzie nieco odbiegać od pozostałych z serii Battlefield. Twórcy nie skupiają się tutaj nad globalnym konfliktem, a walce policji z przestępczością zorganizowaną. Gracz wcieli się w Nicka Mendozę, młodego detektywa z Miami.


Premiera Battlefield Hardlines w Polsce będzie miała miejsce 23 października tego roku. Gra ukaże się na PC, PS3, PS4, Xboksie One i 360. Swoją drogą, oby tym razem twórcy w pośpiechu nie przygotowali produkcji z licznymi błędami tak jak to było w przypadku Battlefield 4.

Zobaczcie najnowszy zwiastun Battlefield Hardline:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet