Beta Battlefield 1 – posiadacze PS4 w lepszej sytuacji niż grający na Xbox One

Beta Battlefield 1 – posiadacze PS4 w lepszej sytuacji niż grający na Xbox One
Newsy PC PS4 XOne

Niby beta otwarta dla wszystkich, lecz jest jeden haczyk.

Wybrane osoby mogą już dzisiaj dorwać się do testowania Battlefield 1, a reszta graczy rozpocznie podboje od jutra, czyli od 31 sierpnia. Testy są otwarte, zatem nie będziecie musieli posiadać specjalnego klucza czy też zaproszenia, by wziąć w nich udział. Niestety, w przypadku konsoli od Microsoftu nie każdy będzie miał do nich darmowy dostęp.

Jak wiadomo, sieciowe granie na PlayStation 4 oraz Xboksie One wymaga zazwyczaj wykupienia odpowiednio abonamentu PS Plus lub Xbox Live Gold. Pisaliśmy już o tym, że w przypadku bety Battlefield 1 subskrypcja nie będzie konieczna, jeśli chodzi o PS4 – tutaj zagracie zatem nawet bez aktywnego PlayStation Plus.

Dotychczas niejasne było, jak będzie w przypadku konkurencyjnego XOne. Wszelkie wątpliwości rozwiano na oficjalnym profilu Battlefield w serwisie Twitter, gdzie napisano wprost: Będziesz potrzebował abonamentu Xbox Live Gold, żeby zagrać w multiplayer podczas testów beta Battlefield 1.

Zatem tak naprawdę w przypadku konsoli Xbox One testy nie będą w pełni otwarte, ponieważ bez wspomnianej subskrypcji możecie zapomnieć o graniu.

Beta Battlefield 1
Beta Battlefield 1

Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround

Dzisiaj rozpoczynają się testy beta Battlefield 1 dla wybranych osób, które zapisały się do usługi Battlefield Insider. Jeśli składaliście zgłoszenie, sprawdzajcie skrzynkę mailową, ponieważ Electronic Arts rozpoczął rozsyłanie kluczy.

Pozostali gracze będą mogli przystąpić do otwartego testowania Battlefield 1 jutro, czyli 31 sierpnia. Dotyczy to komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli podczas ogrywania bety zamierzacie nagrywać jakieś filmiki, możecie przy okazji wygrać ciekawe nagrody.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, Elektronicy wraz z Logitech G Series przygotowali dla graczy konkurs: Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Żeby mieć szansę na wygraną, należy nagrać filmik z rozgrywką z otwartej bety Battlefield 1 na dowolnej platformie o długości do 1 minuty, a następnie umieścić go w serwisie YouTube wraz z hasztagiem #TylkoWBattlefield1. Na filmie oraz w opisie powinna się także znaleźć nazwa Twojego konta EA/Origin. Szczegółowe zasady oraz regulamin znajdziecie na tej stronie.

To jak, powalczycie nie tylko na wirtualnym froncie, lecz również o nagrody?

Battlefield 1 - Konkurs
Battlefield 1 – Konkurs

Battlefield 1 – pancerny pociąg, czołgi, konie, samoloty i pustynia. Sporo oglądania!

Electronic Arts ujawniło zawartość bety jakiś czas temu i wszystko przypominamy poniżej. Gracze otrzymają dostęp tylko do jednej mapy, lecz za to bardzo rozległej, na której czeka nas sporo atrakcji.

Kto chce zobaczyć ową miejscówkę w szczegółach, niech ogląda poniższe materiały od serwisu DualShockers. Zobaczymy na nich m.in. pancerny pociąg, będący jednym z pojazdów specjalnych w Battlefield 1. Zanosi się na naprawdę niezłą zabawę!

Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej naPlayStation 4, Xbox One i PC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie