Beta Battlefield 1 otwarta! Podajemy linki, skąd ją pobrać

Beta Battlefield 1 otwarta! Podajemy linki, skąd ją pobrać
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Chcecie dołączyć do walki? 

Beta Battlefield 1 jest od dzisiaj (31 sierpnia) dostępna dla każdego gracza, który dysponuje konsolą PlayStation 4 lub Xbox One. Testy wystartowały również na komputerach PC, więc również możecie pobierać pliki i ruszyć na wirtualny front.

Kto jeszcze nie wie, gdzie znaleźć betę Battlefield 1 oraz ile miejsca przygotować na dysku twardym w zależności od platformy, niech klika w poniższe odnośniki, które prowadzą do poszukiwanych plików.

Pamiętajcie, że do udziału w becie Battlefield 1 wymagane jest konto EA (można je założyć klikając w pobranie pliku), posiadacze konsoli Xbox One muszą natomiast posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold. Inaczej jest u konkurencji – w przypadku PlayStation 4 subskrypcja PS Plus nie jest konieczna do zagrania w betę.

Beta Battlefield 1 – linki do pobrania

  • PC – ściągniecie betę z Origin, klikając pod tym linkiem w „Pobierz i zagraj w betę Battlefield 1”. Plik dostępny również tutaj (waga pliku 7,10 GB, po instalacji 7,85 GB);
  • PS4 – beta czeka do pobrania w PS Store w tym miejscu (waga pliku – 6,1 GB);
  • Xbox One – pliki z betą Battlefield 1 znajdziecie na stronie sklepu Microsoft, dokładnie tutaj (waga pliku – 6,16 GB).

Poniżej wrzucamy dwa filmiki z gameplayem od YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który już gra w betę na konsoli PlayStation 4.

Beta Battlefield 1 – co zawiera?

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround

Jeśli podczas ogrywania bety zamierzacie nagrywać jakieś filmiki, możecie przy okazji wygrać ciekawe nagrody.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, Elektronicy wraz z Logitech G Series przygotowali dla graczy konkurs: Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Żeby mieć szansę na wygraną, należy nagrać filmik z rozgrywką z otwartej bety Battlefield 1 na dowolnej platformie o długości do 1 minuty, a następnie umieścić go w serwisie YouTube wraz z hasztagiem #TylkoWBattlefield1. Na filmie oraz w opisie powinna się także znaleźć nazwa Twojego konta EA/Origin. Szczegółowe zasady oraz regulamin znajdziecie na tej stronie.

To jak, powalczycie nie tylko na wirtualnym froncie, lecz również o nagrody?

Battlefield 1 - Konkurs
Battlefield 1 – Konkurs
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie