Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlerite Royale za darmo dla wszystkich i to na zawsze

Deweloperzy spełniają obietnicę i Battlerite Royale staje się grą darmową.

Jakiś czas temu deweloperzy ze Stunlock Studios zapowiedzieli, że Battlerite Royale stanie się tytułem Free To Play. Obietnica została spełniona, zatem wystarczy przejść na kartę gry w serwisie Steam i rozpocząć zabawę.

Można powiedzieć, że do takiego ruchu skłoniła dewelopera m.in. niezwykła popularność innych darmowych produkcji z gatunku battle royale. Najpierw Fortnite Battle Royale, a teraz Apex Legends przyciągają na serwery miliony graczy.

Battlerite Royale nie stanowi jednak typowego przedstawiciela gatunku, ponieważ znajdziemy w niej mechanizmy typowe dla MOBA. Warto również zaznaczyć, że choć Battlerite Royale nastawione jest na multiplayer, to znajdziemy w grze również singleplayer, w którym stajemy naprzeciw wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Jest to jednak tylko mała przystawka przed prawdziwą zabawą, jaką jest rywalizacja z prawdziwymi graczami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się