Battlefielf 5 Rozdział 6: W Głąb Dżungli. Trailer, szczegóły, premiera

0 komentarzy

Battlefield 5 kontynuuje swoją ekspansję na rejon Pacyfiku, wraz z ujawnieniem przez DICE nowych szczegółów dotyczących Rozdziału 6: W Głąb Dżungli. Kolejny rozdział Teatrów Wojny będzie dostępny już od 6 lutego.

Gracze poznają nową wersję konfliktu pomiędzy siłami amerykańskimi a Cesarską Armią Japońską w niebezpiecznym, porośniętym dżunglą terenie Wysp Salomona, z mrocznymi lasami namorzynowymi, rzekami, bagnami oraz ukrytymi bunkrami. Mapa Wyspy Salomona jest zaprojektowana do bezpośrednich starć piechoty w bliskim dystansie oraz wykorzystania pojazdów lądowych oraz morskich.

Trzy nowe rodzaje broni, a także dwa gadżety, w tym RKM Typ 11, strzelba Model 37, karabinek M2, bazooka M1A1 oraz niszczycielska wybuchowa lanca są możliwe do odblokowania jako nagrody. Trzy nowe elity, w tym doskonale wyszkolona specjalistka od operacji szturmowych Misaki Yamashiro, nieustraszony pilot Steve Fisher oraz doświadczony pilot myśliwca Zero, Akira Sakamoto zostaną również wprowadzone w Rozdziale 6. Misaki zostanie odblokowana w unikalny sposób, w ramach nagrody za rozdział.

Najlepszy sprzęt można uzyskać zdobywając rangi rozdziału, po prostu grając w Battlefield V, gdy Rozdział 6 będzie aktywny. Jeszcze więcej nagród, w tym PD rozdziału, przedmioty do personalizacji i całe poziomy rangi rozdziału, można wygrać poprzez cotygodniowe wyzwania.

Więcej szczegółów na temat Rozdziału 6: W Głąb Dżungli, można znaleźć na oficjalnej stronie.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się