Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield V – oglądajcie zapowiedź gry na żywo. Jest pierwszy wyciek przed pokazem!

Dzisiaj wieczorem DICE wyłoży karty na stół i podczas specjalnego pokazu na żywo poznamy sporo szczegółów na temat Battlefield V. Już teraz w sieci wylądował malutki smaczek.

Battlefield V zostanie oficjalnie zapowiedziany i przedstawiony światu na żywo już dzisiaj (23 maja) o 21:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie wszystko śledzić na bieżąco, wystarczy wieczorem zajrzeć jeszcze raz do tej wiadomości – livestream Battlefield V wystartuje w oknie poniżej.

Zapowiedź Battlefield V na żywo – 23 maja o godz. 21:00. Livestream:

Tymczasem w PlayStation Store internauci wypatrzyli grafikę, która prawdopodobnie ozdobi okładkę Battlefield V. Grafika prezentuje się właśnie tak:

Battlefield V

Pełną relację z prezentacji znajdziecie w naszym serwisie wieczorem! Zerknijcie jeszcze na pierwszy filmik, który DICE wrzuciło do sieci już przedwczoraj:

Deweloperzy kilka dni temu opublikowali też 10 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę.

Battlefield V – czym ma nas zaskoczyć?

1. Nowa część Battlefield…

To coś zupełnie nowego, a jednocześnie wszystko, za co kochacie serię Battlefield, w której każda bitwa jest inna i toczy się na pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji polu walki. Odkryjcie elementy, które na zawsze zmienią oblicze wojny.

2. …w nowym otoczeniu.

Battlefield 1 przeniósł graczy do czasów I wojny światowej, gdzie stali się oni świadkami narodzin wojny totalnej. Kolejna część Battlefield toczy się na innym froncie. Zapowiedź na żywo pozwoli graczom po raz pierwszy spojrzeć na sposób, w jaki DICE chce przedstawić nowe otoczenie.

3. Informacje prosto od twórców Battlefield V

Zacznijcie oglądać dla Trevora Noah, zostańcie dla twórców. Wysłuchajcie członków DICE: Oskara Gabrielsona, szefa DICE Stockholm, Andreasa Morella, starszego producenta, Larsa Gustavssona, dyrektora kreatywnego oraz Daniela Berlina, dyrektora działu projektowego, którzy opowiedzą o swojej wizji Battlefield V .

4. Niespotykane momenty w trybie wieloosobowym

Oczywiście w następnej części Battlefield możecie się spodziewać trybu wieloosobowego na wielką skalę – ale Battlefield V prezentuje coś zupełnie nowego. Przygotujcie się na tryb wieloosobowy, który rozciąga się na kilka trybów i map, co oznacza, że czeka was większa różnorodność oraz jeszcze więcej wspaniałych momentów, które przeżyjecie tylko w Battlefield.

5. Niezrównane widoki i dźwięk

Seria Battlefield od zawsze miała za zadanie wciągnąć graczy w wir wydarzeń. Battlefield V nie jest pod tym względem wyjątkiem. Obejrzyjcie zapowiedź, aby być jednymi z pierwszych osób, które poznają zniewalającą oprawę gry.

6. Nowe tryby i wrażenia

Uwielbiany przez fanów tryb Operacje z Battlefield 1 pozwolił wam toczyć starcia na kilku mapach. Czy ten skupiający się na współpracy drużynowej tryb pojawi się w kolejnej części Battlefield? Dowiecie się tego, jeśli obejrzycie zapowiedź na żywo!

7. Zmiany w rozgrywce

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, ale założylibyśmy się o naszą ulubioną broń z Battlefield 1, że w rozgrywce pojawi się wiele niesamowitych zmian. Zalecamy, abyście podczas zapowiedzi Battlefield V na żywo nie mrugali.

8. Trevor Noah

Komik i prowadzący „The Daily Show” jest nie tylko graczem, ale także obrońcą gier. Zabawny, mądry i lubi grać? Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego prowadzącego nasze wydarzenie od tej południowoafrykańskiej gwiazdy.

9. Powrót wojennych opowieści

DICE stawia zarówno na tryb wieloosobowy, jak i zabawę dla jednego gracza, a nasza zapowiedź na żywo ujawni informacje na temat powrotu wojennych opowieści. Przygotujcie się na nieopowiedziane i wciągające historie.

10. Potwierdzenie spekulacji

Umieszczony niedawno w Battlefield easter egg pobudził całą społeczność gry. Macie tablicę pokrytą zapisami w alfabecie Morse’a? W waszej historii wyszukiwania pełno jest podejrzanych haseł? Jak blisko odkrycia prawdy o Battlefield V byliście? Zapraszamy.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%