Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield V – gameplay, rozgrywka, data premiery i brak płatnych dodatków!

DICE zaprezentowała właśnie najnowsze informacje na temat nadchodzącego Battlefield V. Zapraszamy na relację po pokazie.

Battlefield V to powrót do czasów II wojny światowej. Twórcy zaoferują zarówno tryb multiplayer jak i tak zwany Story Mode. Gracze maja zobaczyć mniej znane lokacje, aby produkcja w świeży sposób pokazała WWII.

Nowością ma być ulepszony Co-Op Mode, zwany teraz Combined Arms. Powracają także War Stories, które pokażą różne historie II wojny światowej.

W grze oczywiście nie zabraknie nowoczesnych jak na czasy II wojny światowej broni oraz pojazdów ze znanymi czołgami na czele. Wszystko to, za co wielu graczy uwielbia serię Battlefield.

Dużym zaskoczeniem w trakcie pokazu okazała się opcja Fortifications, dzięki której gracze będą mogli budować na mapie mury, czy inne elementy ochronne. Jak to określił producent, czołgiem będzie można wiele elementów zniszczyć, ale gra umożliwi także budowanie.

Nie dla płatnych dodatków

Co z lootboxami? Twórcy zapewniają, że gra nie będzie polegać na „pay to win”, czyli płacąc, gracze nie będą mieli przewagi nad pozostałymi graczami jeśli chodzi o różnego rodzaju dodatki. To jednak nie wszystko.

DICE zrezygnowało z Season Pass, a wszystkie dodatki, w postaci chociażby nowych map, mają być dostępne w cenie podstawowej wersji gry.

Battlefield V data premiery

Twórcy oficjalnie podali, że gra ukaże się 19 października 2018 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%