Gorący przeciek na temat nowej części Battlefield. Jak przyjmiecie takie klimaty?

Chcecie takiej odsłony?

W sieci pojawił się przeciek na temat nowej części serii Battlefield i moglibyśmy przejść obok niego obojętnie gdyby nie fakt, że informacje pochodzą od tej samej osoby, która podała wiele trafnych informacji na temat Battlefield 1, zanim ten został w ogóle ujawniony. Jest zatem spora szansa, że i poniższe wiadomości okażą się prawdziwe!

Według nieoficjalnych wieści, nową odsłoną serii będzie Battlefield: Bad Company 3. Akcja rozegra się podczas wojny wietnamskiej oraz w czasach tuż po jej zakończeniu, przy czym nie należy się tutaj spodziewać wiernie odwzorowanych realiów historycznych.

Nie wiadomo, jak będzie wyglądała kampania fabularna w Battlefield: Bad Company 3, lecz jeśli chodzi o multiplayer, ponoć Electronic Arts wyciągnęło wnioski ze Star Wars: Battlefront II i w grze nie zobaczymy inwazyjnych mikropłatności.

Battlefield: Bad Company 3 ma zaoferować w multi cztery klasy postaci: Assault, Support, Engineer oraz Recon. Powalczymy w takich trybach, jak Conquest, Rush, Operations, Domination i Team Deathmatch. Będzie również nowy tryb przeznaczony dla 10 graczy (5 na 5), podobny do Squad Obliteration.

Battlefield: Bad Company 3 ma być nieco mniejszy, jeśli chodzi o mapy, niż Battlefield 1. Zamiast wojny totalnej, deweloperzy chcą nam zaoferować starcia na mniejszą skalę, przez co staną się one bardziej intensywne. Gracze będą mogli korzystać z pojazdów takich jak czołgi oraz helikoptery. Do tego rozbudowany system modyfikacji broni podobny do tego z Battlefield 4.

Na potwierdzenie tych wieści przyjdzie nam zapewne trochę poczekać. Prawdopodobnie oficjalna prezentacja Battlefield: Bad Company 3 nastąpi podczas targów E3 2018.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.