Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – DICE wstrzymuje wydanie ważnej aktualizacji. Oto komunikat dewelopera

Dopiero co pisaliśmy o tym, że dzisiaj dostaniemy aktualizację Rozdział 1: Wstęp do gry Battlefield 5, która doda nowe treści oraz znacznie zwiększy wydajność po włączeniu śledzenia promieni DXR (ray tracing). Plany się jednak nieoczekiwanie zmieniły.

Niestety, oczekiwana aktualizacja Rozdział 1: Wstęp do gry Battlefield 5 prawdopodobnie nie zostanie dzisiaj udostępniona graczom. DICE przekazuje rozczarowujące wieści na Twitterze tłumacząc, że na ostatniej prostej deweloperzy wyłapali problem z łatką.

Podczas finalnej kontroli aktualizacji Rozdział 1: Wstęp do gry Battlefield 5 napotkaliśmy na kilka problemów. Poświęcamy obecnie czas na testowanie patcha i udostępnimy do dopiero wtedy, gdy się upewnimy, że jest solidny. Nie przewidujemy dużego opóźnienia i powrócimy z informacjami tak szybko jak to będzie możliwe – przekazuje DICE.

Wiedźmin 3 – erotyczny sen Shani na zmysłowym cosplay’u

Całe szczęście, że deweloperzy zorientowali się, że coś nie gra, zanim patch został wpuszczony na serwery. Nie wiadomo, jak dużo czasu zajmie naprawianie łatki, lecz jeśli tylko pojawią się jakieś konkrety, na pewno o tym napiszemy.

Aktualizacja Battlefield V – Rozdział I: Wstęp

Aktualizacja ma wprowadzić nowy epizod fabularny „Ostatni Tygrys”. To Opowieść Wojenna dla jednego gracza, która pozwoli ci wcielić się w członka załogi niemieckiego czołgu Tygrys I. Czeka cię straceńcza bitwa za sterami niemal niezniszczalnej maszyny bojowej u progu oblężonej Rzeszy. Rozdział 1 wprowadzi również do gry wieloosobowej Battlefield V mapę „Panzerstorm”. Walcz ze stalowymi bestiami z II wojny światowej pośród sielskich wzgórz Belgii. Czeka cię bitwa zdominowana przez pojazdy. W rozdziale 1 czekają także na graczy: poligon, personalizacja pojazdów oraz nowe nagrody za postępy w rozdziale.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%