Battlefield 4 ma teraz nowe menu na konsolach

Battlefield 4 ma teraz nowe menu na konsolach
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo XOne

EA przygotowuje graczy do premiery Battlefield 1.

Jeśli odpaliliście ostatnio Battlefield 4 w wersji na PlayStation 4 lub Xboksie One, to z pewnością zauważyliście całkiem nowy interfejs. EA postanowiło odświeżyć grę, ale zarazem pokazać dotychczasowym posiadaczom Battlefielda, jak będzie wyglądać menu w nadchodzącym Battlefield 1. Tak dokładnie, interfejs w BF1 będzie bardzo podobny do obecnego z czwórki.

Wprowadzamy nowy interfejs użytkownika Battlefield, dzięki któremu korzystanie z gier wchodzących w skład tej serii stanie się bardziej intuicyjne i scentralizowane. Zaczynamy od Battlefield 4 na konsolach. Poza odświeżeniem strony wizualnej pojawi się szereg zmian w obrębie rozgrywki ze znajomymi. Poprawki dotyczące drużyn powinny ułatwić odradzanie się obok towarzyszy broni. Będą też inne zmiany, które zauważycie sami. Jedną z większych jest system rekomendacji, sugerujący graczom mapy, tryby i tak dalej. A ponieważ nowy zunifikowany interfejs dla gier Battlefield obejmie też Battlefield 1, przy jego pomocy będziecie mogli z łatwością się między nimi przełączać (musicie tylko być ich posiadaczami) – czytamy na stronie internetowej EA.

Nowe menu możecie zobaczyć na materiale poniżej. Łatka, która je wprowadza waży ponad 4 GB, więc jest co pobierać.

Jak wam się podoba nowy interfejs w porównaniu do poprzedniego?

Przepustka Premium do Battlefield 1 – znamy cenę, zawartość i pierwsze armie, które zobaczymy w DLC

Electronic Arts ujawnia, co znajdziemy w Przepustce Premium do Battlefield 1. Można ją zamawiać przedpremierowo w sklepie Origin, płacąc 179 zł. Pamiętajcie jednak, że w przepustce nie znajduje się sama gra, zatem trzeba ją kupić oddzielnie, co w przypadku wersji komputerowej oznacza wydatek kolejnych 199 zł.

Gracze Premium będą mogli uzyskać dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do czterech cyfrowych dodatków zawierających nowe mapy, armie i inne atrakcje. Już teraz ujawniono, że pierwsze DLC będzie nosiło nazwę Nie Przejdą. Dodatek doda do trybu multiplayer żołnierzy francuskich i zostanie udostępniony w marcu 2017 roku. W jednym z kolejnych dodatków do wojny dołączy natomiast Imperium Rosyjskie.

Zawartość Premium to oczywiście wiele więcej. Przygotuj się na nowe operacje i tryby rozgrywki, nowe klasy elitarne, broń, pojazdy i nie tylko. Battlefield 1 Przepustka Premium zawiera 16 nowych map do gry online, 20 nowych broni, 14 unikalnych nieśmiertelników i 14 pakietów bojowych z wyjątkowymi skórkami na broń. Pakiety bojowe są dostarczane co miesiąc, począwszy od listopada 2016 – czytamy w sklepie Origin.

Otwarta beta Battlefield 1 – oto szczegóły

Electronic Arts w końcu ujawniło, kiedy wystartują otwarte dla wszystkich graczy testy Battlefield 1. Nastąpi to 31 sierpnia na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Niektórzy będą mogli zagrać wcześniej. Jak informuje EA jeśli dołączysz do grona wtajemniczonych przed 21 sierpnia, zagrasz w otwartą betę Battlefield 1 jako jeden z pierwszych. Kto już się zapisał, niech zajrzy na stronę Wtajemniczonych i wybierze preferowaną platformę sprzętową, aby w porę otrzymać kod.

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Poniżej możecie zobaczyć świeżutki trailer Battlefield 1, na którym przedstawiono pustynną mapę, po której pobiegamy w nadchodzących testach. Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie