Iskierka nadziei dla Battlefield 2042. Gra otrzyma klasy i inne nowości, o które prosili gracze

Battlefield 2042 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

DICE potwierdziło, że do Battlefield 2042 zmierza cała masa istotnych nowości i zmian w rozgrywce. Powróci nawet system klas, o który od dawna prosili gracze.

Aktualizacja 3.2 ma podzielić obecny zestaw postaci na cztery klasy. System ten wprowadzi nowe ograniczenia dla gadżetów oraz specjalne umiejętności klasowe, ale za to wszystkie bronie będą dostępne bez żadnych restrykcji.

Jest też dobra wiadomość dla graczy, którzy narzekali na małą liczbę broni w grze. Zapowiedziano, że w sezonie 2 do podstawowych trybów BF2042 trafią niektóre bronie i gadżety ze starszych odsłon serii, których zawartość jest dostępna w Battlefield Portal. Na pierwszy ogień pójdą dwie spluwy z Battlefield 3: karabin szturmowy M16A3 oraz lekki karabin maszynowy M60E4.

Należy również przygotować się na przebudowę dwóch map: Orbital i Renewal. DICE kontynuuje odświeżanie lokacji z podstawowej wersji gry i w najbliższym czasie należy spodziewać się ich znaczących modyfikacji.

Wkrótce rusza także sezon 2. W pakiecie nowości znajdziemy nową mapę, kolejną postać (najpewniej z klasy wsparcia), przepustkę bojową i inne świeże elementy. Kolejne szczegóły zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie