Data testów Battlefield 2042 zauważona w kodzie aplikacji Origin

Battlefield 2042 - tornado i winguit
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do sieci trafiły przecieki wskazujące datę testów Battlefield 2042. Pochodzą one bezpośrednio z interfejsu programistycznego Origin.

Wciąż jest wiele niewiadomych, jeśli chodzi o Battlefield 2042. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe przecieki czy plotki, które wskazywałyby na datę otwartych testów. Tym razem informacje wydają się bardzo prawdopodobne. Wczesny dostęp do gry będzie dostępny od 6 do 7 października, z kolei otwarta beta od 8 do 9 października. W early access wezmą udział posiadacze abonamentu EA Play oraz osoby, które zakupiły grę w przedsprzedaży. Wcześniejsze ściąganie produkcji będzie dostępne od 5 października od godziny 8:00 czasu polskiego.

Informacje udostępnił na swoim profilu dziennikarz Tom Henderson, którego wcześniejsze przecieki nie raz się potwierdzały. Te pochodzą z API platformy Origin. Są to więc przecieki bezpośrednio z aplikacji, na której zagramy w najnowszego BF. Henderson kilka minut później napisał, że EA usunęło wpis z datą z API. Czyżby mieli coś do ukrycia? Pytanie retoryczne, ale dla mnie ta data jest jak najbardziej możliwa.

Mimo wszystko fani serii muszą jeszcze poczekać na BF 2042. Tytuł zaliczył opóźnienie i na rynku zadebiutuje dopiero 19 listopada bieżącego roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, XONE, Xbox Series S|X. Produkcja skupi się na rozgrywce multiplayer, gdzie 128 graczy (tylko na PS5, XSX i PC) zawalczy na ogromnych mapach. Oczywiście nie zabraknie modyfikacji broni, różnych pojazdów i specjalnych umiejętności żołnierzy. Gra zezwoli na crossplay, dzięki czemu zagrają między sobą gracze z różnych platform.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie