Battlefield 1 – nie wszystkie bronie dostaniemy w dniu premiery

Battlefield 1 – nie wszystkie bronie dostaniemy w dniu premiery
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Wygląda na to, że na początek postrzelamy ograniczonym arsenałem.

Wynika tak przynajmniej z wpisu umieszczonego na koncie Battlefield Bulletin w serwisie Twitter. Przytoczono w nim wypowiedź Larsa Gustavssona z DICE, który sugeruje, że w dniu premiery Battlefield 1 nie powinniśmy spodziewać się wszystkich zestawów broni, z wyjątkiem tych należących do kategorii podręcznych/białych narzędzi śmierci.

Wniosek z tego taki, że deweloperzy będą zapewne chcieli udostępniać kolejne pukawki dopiero po premierze, może w formie dodatków lub aktualizacji. Pewne jest to, że dodatkowych 20 broni dostaną jedynie osoby, które zdecydują się na wyłożenie dodatkowej kasy i kupią przepustkę Premium (szczegóły poniżej).

Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Battlefield 1
Battlefield 1

Przepustka Premium do Battlefield 1 – znamy cenę, zawartość i pierwsze armie, które zobaczymy w DLC

Electronic Arts ujawnia, co znajdziemy w Przepustce Premium do Battlefield 1. Można ją zamawiać przedpremierowo w sklepie Origin, płacąc 179 zł. Pamiętajcie jednak, że w przepustce nie znajduje się sama gra, zatem trzeba ją kupić oddzielnie, co w przypadku wersji komputerowej oznacza wydatek kolejnych 199 zł.

Gracze Premium będą mogli uzyskać dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do czterech cyfrowych dodatków zawierających nowe mapy, armie i inne atrakcje. Już teraz ujawniono, że pierwsze DLC będzie nosiło nazwę Nie Przejdą. Dodatek doda do trybu multiplayer żołnierzy francuskich i zostanie udostępniony w marcu 2017 roku. W jednym z kolejnych dodatków do wojny dołączy natomiast Imperium Rosyjskie.

Zawartość Premium to oczywiście wiele więcej. Przygotuj się na nowe operacje i tryby rozgrywki, nowe klasy elitarne, broń, pojazdy i nie tylko. Battlefield 1 Przepustka Premium zawiera 16 nowych map do gry online, 20 nowych broni, 14 unikalnych nieśmiertelników i 14 pakietów bojowych z wyjątkowymi skórkami na broń. Pakiety bojowe są dostarczane co miesiąc, począwszy od listopada 2016 – czytamy w sklepie Origin.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie