Battlefield 1 – polska wersja z udziałem rodzimych YouTube’rów Rock, Rojo & Izak

Battlefield 1 – polska wersja z udziałem rodzimych YouTube’rów Rock, Rojo & Izak
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Wspomniane trio usłyszymy w trybie multiplayer do Battlefield 1.

Niespodzianka z polskiej sceny YouTube’rów! Okazuje się, że trzech z nich wzięło udział w nagrywaniu odzywek żołnierzy, jakie usłyszymy w sieciowym trybie Battlefield 1. Jak pisze Patryk Rojo Rojewski na swoim profilu w serwisie Facebook, głosy zostały już zarejestrowane.

Moi drodzy, najwyższa pora zrzucić zasłonę tajemnicy. Trio Rock & Rojo & Izak będzie odpowiedzialne za polski dubbing trybu wieloosobowego gry Battlefield 1! Jesteśmy już po ostatecznych nagraniach, które w ocenie ekspertów wypadły świetnie. Bardzo nas to cieszy, bo daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Maksymalne wczucie i emocjonalne zaangażowanie. Nie było to specjalnie trudne, bo siedzimy w tego typu grach na co dzień plus moje wydawanie komend na PZR-ach również dało swoje. Każdy ma inny głos, ale na swój sposób tak samo przekonujący. Np. gdy zamykałem oczy podczas zgrywania odzywek Rocka – byłem zachwycony jak bardzo on do BF pasuje. Możecie więc spać spokojnie. Od graczy dla graczy. Dla nas mega wyróżnienie, dla Was coś, co znacie – tłumaczy Rojo.

Jeśli ktoś nie wie, pod pseudonimami Rock, Rojo oraz Izak kryją się jedni z bardziej znanych polskich YouTube’rów: Remigiusz Rock Maciaszek, Patryk Rojo Rojewski oraz Piotr izak Skowyrski. Fani imprez e-sportowych mogą kojarzyć tego ostatniego z komentowania rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive.

Rock, Rojo & Izak. Fot: Patryk Rojewski.
Rock, Rojo & Izak. Fot: Patryk Rojewski.

Nie wiemy nadal, kto użyczy głosów bohaterom w kampanii fabularnej Battlefield 1, jeśli chodzi o polską wersję językową. Patryk Rojo Rojewski wspomina jedynie o nagraniach do trybu sieciowego strzelaniny.

Beta Battlefield 1 może wystartować jeszcze w sierpniu

Niedawno końca dobiegły testy alpha Battlefield 1. Deweloperzy zapewne poprawią to i owo, sugerując się sugestiami graczy i zaczną przygotowywać się do bety, na którą pewnie wielu z Was czeka z niecierpliwością. Na kiedy się szykować?

Sebastian Moritz, menadżer społeczności Electronic Arts, zaznacza, że testy beta Battlefield 1 rozpoczną się w krótkim czasie po zakończeniu targów Gamescom 2016. Wspomniana impreza planowana jest na dni 17-21 sierpnia, zatem jak dobrze pójdzie, pobiegamy po wirtualnych okopach jeszcze w przyszłym miesiącu. Moritz wspomina również, że osoby należące do programu Battlefield Insider będą mogły sprawdzić grę trzy dni wcześniej przed otwarciem bety dla pozostałych.

Przypominamy, że premiera gry Battlefield 1 przewidziana jest na 21 października na PC, PS4 oraz XOne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie