Battlefield 1 – niespodzianka od DICE, czyli cztery nowe warianty broni do odblokowania

Zobaczcie, co trzeba zrobić, by złapać nowe giwery w swoje łapki.

Gracze bawiący się na serwerach testowych Battlefield 1 zauważyli, że deweloperzy szykują dla nas cztery nowe warianty broni, po jednym dla każdej klasy. Już teraz można je odblokować (wymagany dziesiąty poziom klasy!) i jeśli chcecie poznać szczegóły, prezentujemy je poniżej, wraz z filmikiem od YouTube’ra Westie, który również wszystko omawia.

Teraz wystarczy czekać, aż nowe warianty giwer zostaną udostępnione wszystkim graczom. Jeśli poznamy jakieś konkrety w tej sprawie, na pewno o nich napiszemy!

Nie wiadomo też, czy ostatecznie warunki do odblokowania każdej z giwer się nie zmienią, zatem podane w tej wiadomości wytyczne traktujcie jako nieostateczne. Póki co, można z nich korzystać w celu uzyskania nowych wariantów broni grając na serwerach CTE w Battlefield 1.

  • Szturmowiec – karabin Hellriegel 1915 Defensive dostaniemy po zabiciu 300 przeciwników przy użyciu fabrycznego wariantu karabinu Hellriegel 1915. Dodatkowo trzeba też uśmiercić 25 przeciwników używając min przeciwpancernych.
  • Medyk – karabin Selbstlader 1906 Sniper zgarniemy po zlikwidowaniu 300 przeciwników przy użyciu fabrycznego wariantu oraz załatwieniu 25 wrogów za pomocą granatnika.
  • Wsparcie – żołnierz tej klasy otrzyma karabin Huot Automatic Optical po zdjęciu 300 przeciwników przy użyciu podstawowego modelu oraz 25 przeciwników przy użyciu min morskich.
  • Zwiadowca – karabin Martini-Henry Sniper czeka na tych śmiałków, którzy odstrzelą 300 przeciwników karabinem dla piechoty i dodatkowo pomogą rozstać się z życiem 25 przeciwnikom, wykonując na nich szarżę z bagnetem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.