Battlefield 1 – najśmieszniejsze bugi w jednym miejscu!

Battlefield 1 – najśmieszniejsze bugi w jednym miejscu!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Warto obejrzeć.

Testy beta Battlefield 1 oraz opinie graczy, które zostały podczas nich zebrane, posłużą do poprawiania gry przed premierą i jak możecie zobaczyć na poniższych filmikach, naprawdę jest co szlifować.

W sieci pojawiają się filmiki ze śmiesznymi bugami, wyłapanymi podczas ogrywania bety. Zobaczymy wariujące czołgi, tańczące samoloty, konie w przedziwnych sytuacjach i wiele więcej szalonych oraz niemożliwych akcji z pola bitwy.

Mamy nadzieję, że deweloperzy poradzą sobie z wszystkimi bugami w Battlefield 1 i na premierę nie będziemy oglądać takich kwiatków. Dajcie znać w komentarzach, czy byliście świadkami podobnych scen podczas testowania gry, czy może wszystko przebiegło bezproblemowo?

Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Battlefield 1 – takie zmiany EA wprowadzi do finalnej wersji gry

Testy beta Battlefield 1 już za nami, więc Elektronicy postanowili podzielić się kilkoma informacjami odnośnie tego, jakie sugestie i komentarze graczy zostaną wzięte pod uwagę, by jeszcze lepiej dopracować tytuł na premierę.

Zacznę od trybu Podbój. Pracując nad nową grą Battlefield, staramy się zawsze wprowadzać jakieś nowości, aby każda odsłona naszej serii miała w sobie pewną świeżość. Równie wielką wagę przykładamy jednak do opinii społeczności. Dlatego system kuponów w Podboju w wersji finalnej będzie się różnić od tego, który mieliście okazję oglądać w becie. Gdy uruchomicie pełną wersję gry, przekonacie się, że wynik starcia w Podboju będzie uzależniony nie tylko od przejmowania celów, ale i zabijania żołnierzy wroga – tłumaczy na oficjalnej stronie gry Daniel Berlin, główny projektant świata w Battlefield 1.

Zmiany obejmą również tryb Szturm, który mogliśmy ogrywać w becie. Niestety w tym przypadku nie podano konkretów ograniczając się do tego, że deweloper wprowadza w nim właśnie kolejne modyfikacje na podstawie komentarzy i uwag od graczy.

Poprawki obejmą również balans broni oraz pojazdów. – Zmiany nie ominą na pewno lekkiego czołgu, który w otwartej becie okazał się trochę zbyt skuteczny. Zgadzamy się też, że konie są w tej chwili odrobinę za bardzo wytrzymałe. Beta przekonała nas również, że potrzebujecie wcześniejszego dostępu do narzędzi umożliwiających eliminację pojazdów. To kwestia, którą też się zajmiemy (wprowadzając m.in. gadżet dla klasy wsparcia, który pomoże wam w neutralizacji potężniejszych pojazdów) – wyjaśnia Daniel Berlin.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie