Battlefield 1 – mapa Upadek kolosa za darmo, a beta największa w historii EA

Battlefield 1 – mapa Upadek kolosa za darmo, a beta największa w historii EA
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Electronic Arts ujawnia, kiedy dostaniemy mapę i co na niej zobaczymy.

Na oficjalnej stronie Battlefield 1 pojawiła się informacja o mapie Upadek kolosa, która zostanie dodana do gry w ramach darmowej aktualizacji w grudniu tego roku.

Powyżej możecie zobaczyć grafikę przypisaną do nadchodzącej lokacji, a oto jej opis: Przygotujcie się do udziału w bitwie nad rzeką Selle, chłodną jesienią 1918 roku. Walka przenosi się tu z okopów na otwarty teren, którego punktem centralnym jest wrak ogromnego sterowca, rzucający cień na pole bitwy. Wojska brytyjskie przełamały linię Hindenburga i kierują się w stronę ważnego węzła kolejowego. Dochodzi do zaciętych starć czołgów i piechoty na otwartym terenie oraz wzdłuż brzegów rzeki, obok linii kolejowej Cateu–Wassigny, po której porusza się pociąg pancerny.

Choć wszyscy otrzymają mapę Upadek kolosa za free, niektórzy będą mieli do niej wcześniejszy dostęp. Kto zamówi Battlefield 1 przed premierą, odwiedzi lokację siedem dni przed udostępnieniem jej pozostałym graczom.

Electronic Arts podało przy okazji, że testy Beta Battlefield 1 przyciągnęły do siebie 13,2 mln graczy z całego świata, co oznacza, że była to największa beta w historii EA. Poniżej znajdziecie infografikę z konkretnymi liczbami i szczegółami.

Wy też testowaliście Battlefield 1? Jakie wrażenia?

Battlefield 1 - beta w liczbach.
Battlefield 1 – beta w liczbach.

Specjalne zestawy Xbox One S z Battlefield 1

Microsoft podał, że przed premierą Battlefield 1 będzie można kupić specjalną wersję konsoli Xbox One S w zestawie z grą (produkcja do pobrania będzie na tydzień przed oficjalnym debiutem gry dzięki EA Access). Zestawy powinny zadowolić fanów serii.

Pierwsze dwa zestawy będą dość podobne, zawierają konsolę w kolorze szarym lub białym z dyskiem 500 GB. Biały zestaw w sprzedaży będzie od 21 października w cenie 1399 zł, drugi od 1 listopada w tej samej kwocie.

Battlefield 1
Battlefield 1

Będzie jeszcze zestaw, w którym konsola ma mieć kolor militarny (powyżej). W sprzedaży będzie od 13 października w cenie 1599 złotych. Tutaj dysk będzie większy – 1TB.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie