Battlefield 1 – kampania fabularna wcieli nas w różne role

Battlefield 1 – kampania fabularna wcieli nas w różne role
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Strona ESRB zdradza, kim zostaniemy w trybie fabularnym Battlefield 1.

Do premiery Battlefield 1 pozostał niecały miesiąc i dowiedzieliśmy się już naprawdę sporo, jeśli chodzi o walkę sieciową. Zresztą, każdy mógł przetestować dwa tryby online podczas niedawnych testów beta.

Dzisiaj mamy zobaczyć pierwszy zwiastun kampanii fabularnej Battlefield 1 (zajawkę trailera znajdziecie w tym miejscu), a na stronie organizacji ESRB, która zajmuje się m.in. przydzielaniem grom wideo kategorii wiekowych, pojawiła się wzmianka o wyczekiwanej strzelaninie.

ESRB wystawiła Battlefield 1 znaczek M (w Europie gra dostępna dla osób od 18. roku życia) wspominając przede wszystkim o tym co już wiemy, czyli że będzie strzelanina, krzyki bólu i plamy krwi.

Dodatkowo zdradzono jednak, że podczas postępów w fabule, gracz wejdzie w rolę pilota samolotu, będzie członkiem załogi czołgu, bojownikiem rebeliantów oraz posłańcem biegającym z ważnymi wiadomościami. W jednej ze scen zobaczymy natomiast zwłoki leżące na plaży po zakończonej bitwie.

Jak zatem widzicie, czeka nas podczas kampanii fabularnej Battlefield 1 częsta zmiana ról, co na pewno wpłynie na atrakcyjność rozgrywki.

Battlefield 1 – przedpremierowa wersja próbna w szczegółach. Kto zagra, dostanie prezent

Electronic Arts przedstawia szczegóły wersji próbnej Battlefield 1, która będzie dostępna dla abonentów EA Access i Origin Access jeszcze przed premierą pełnej gry.

Światowy debiut Battlefield 1 zaplanowano na 21 października (lub 18 października dla osób, które zamówią w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika). Natomiast gracze opłacający wspomniane usługi, uzyskają dostęp do wersji próbnej już 13 października i będą w nią mogli grać przez całe 10 godzin.

W wersji próbnej znajdzie się pięć map i cztery tryby rozgrywki. Mapy to Blizna Saint-Quentin, Amiens, Pustynia Synajska, Forteca Fao i Suez, a tryby – Podbój, Szturm, Operacje i Dominacja. Wypróbować będzie też można część kampanii dla jednego gracza, a konkretnie misje „Nawałnica stali” oraz „Błoto i krew”. Jeśli po zakończeniu zabawy z wersją próbną zdecydujesz się kupić pełną grę, twoje postępy zostaną do niej przeniesione – czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield.

Elektronicy dodają, że grając między 13 a 20 października abonenci EA Access i Origin Access będą też mogli odblokować zawartość do gry: za samo uruchomienie wersji próbnej otrzymasz nieśmiertelnik „Pierwszy w okopach”, a jeśli do 20 października wykorzystasz całe 10 godzin wersji próbnej, w pełnej grze będzie na ciebie czekać pakiet bojowy.

To jednak nie koniec atrakcji związanych z wersją próbną Battlefield 1. Po premierze Specjalnej Edycji Ochotnika otrzymamy dostęp do pozostałych map i trybów (chyba że zdążymy wcześniej wykorzystać swój 10-godzinny limit). Abonenci EA Access i Origin Access otrzymają ponadto 10-procentowy rabat na kupno pełnej wersji Battlefield 1.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie