Battlefield 1 i polscy YouTube’rzy w akcji. Posłuchajcie, jak nagrywano głosy do gry!

Rock, Rojo & Izak dają z siebie wszystko w studiu nagraniowym.

Początek tygodnia przyniósł ze sobą niespodziewaną wiadomość z polskiej sceny YouTube. Okazuje się, że trzech znanych w naszym kraju YouTube’rów nagra odzywki żołnierzy, jakie usłyszymy w sieciowym trybie Battlefield 1.

Teraz firma Electronic Arts udostępniła filmik pokazujący, jak pracowano nad nagraniami i jeśli jesteście ciekawi, co prawdopodobnie wykrzyczy w Battlefield 1 Remigiusz Rock Maciaszek, Patryk Rojo Rojewski oraz Piotr izak Skowyrski, wystarczy odpalić poniższy materiał. Piszemy prawdopodobnie, ponieważ Elektronicy zaznaczają, że nie ma gwarancji, iż wszystkie nagrane odzywki ostatecznie znajdą się w grze.

Udostępniono również próbki nagrań, które możecie pobrać z tego miejscaPróbki są przed obróbką więc w grze mogą brzmieć inaczej – podkreśla Electronic Arts. Warto również wspomnieć, że wspomniane trio będzie odpowiadało za głosy 3 z 12 żołnierzy i to jedynie w trybie wieloosobowym. Jeśli chodzi o kampanię fabularną Battlefield 1, usłyszymy w niej kogoś innego.

Informację o tym, że polska wersja Battlefield 1 zostanie nagrana z udziałem rodzimych YouTube’rów Rock, Rojo & Izak, przekazał w poniedziałek Patryk Rojo Rojewski. Jak pisał wówczas w serwisie Facebook: Trio Rock & Rojo & Izak będzie odpowiedzialne za polski dubbing trybu wieloosobowego gry Battlefield 1! Jesteśmy już po ostatecznych nagraniach, które w ocenie ekspertów wypadły świetnie. Bardzo nas to cieszy, bo daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Maksymalne wczucie i emocjonalne zaangażowanie. Nie było to specjalnie trudne, bo siedzimy w tego typu grach na co dzień plus moje wydawanie komend na PZR-ach również dało swoje. Każdy ma inny głos, ale na swój sposób tak samo przekonujący. Np. gdy zamykałem oczy podczas zgrywania odzywek Rocka – byłem zachwycony jak bardzo on do BF pasuje. Możecie więc spać spokojnie. Od graczy dla graczy. Dla nas mega wyróżnienie, dla Was coś, co znacie.

Jak oceniacie pojawienie się wspomnianych YouTube’rów w obsadzie Batlefield 1? Czekamy na Wasze opinie!

Beta Battlefield 1 może wystartować jeszcze w sierpniu

Niedawno końca dobiegły testy alpha Battlefield 1. Deweloperzy zapewne poprawią to i owo, sugerując się sugestiami graczy i zaczną przygotowywać się do bety, na którą pewnie wielu z Was czeka z niecierpliwością. Na kiedy się szykować?

Sebastian Moritz, menadżer społeczności Electronic Arts, zaznacza, że testy beta Battlefield 1 rozpoczną się w krótkim czasie po zakończeniu targów Gamescom 2016. Wspomniana impreza planowana jest na dni 17-21 sierpnia, zatem jak dobrze pójdzie, pobiegamy po wirtualnych okopach jeszcze w przyszłym miesiącu. Moritz wspomina również, że osoby należące do programu Battlefield Insider będą mogły sprawdzić grę trzy dni wcześniej przed otwarciem bety dla pozostałych.

Przypominamy, że premiera gry Battlefield 1 przewidziana jest na 21 października na PC, PS4 oraz XOne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: