Battlefield 1 – gracze będą mogli przejąć kontrolę nad Zeppelinem?

Poznaliśmy kilka nowych szczegółów odnośnie nowego Battlefield 1.

Battlefield 1 to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku, a twórcy po pierwszym zwiastunie zdobyli mocną sympatię graczy. Teraz przyszedł czas na poznanie kolejnych szczegółów o grze. Po pierwsze producent potwierdził, że w grze pojawią się statki powietrzne. Nie potwierdził jednoznacznie, czy będziemy mogli przejąć nad nimi kontrolę, ale biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej w serii Battlefield było sporo różnych samolotów, helikopterów itd., to jest spora szansa również na tego rodzaju dodatek. To jednak nie wszystko co się dowiedzieliśmy.

Chcemy aby w grze było więcej dynamicznej destrukcji. To coś na zwór – to co widzisz, to tego chcesz. Gra będzie bardziej realistyczna w tym sensie. Chciałbym więc powiedzieć, że “dynamika” to słowo, które łączy się w nowej grze z destrukcją – podkreśla Andreas Morell producent w DICE w wywiadzie dla Xbox Magazine.


Producent został też zapytany przez dziennikarzy o bezpośrednie starcia. – Walka wręcz to dla nas bardzo ważna rzecz. Jeśli spojrzymy na rodzaj całościowej wojny, mamy powietrze, ziemię, morze i dużą część walki z karabinami, ale za rogiem może się czaić ktoś z potężnym wykopem – to coś średniowiecznego i tutaj mamy zderzenie tych dwóch światów. To jest coś co chcemy mieć w grze – brutalna strona Battlefield 1 – dodaje.

Premiera Battlefield 1 została ustalona na 21 października tego roku. Gra zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xboksa One, a także na komputery klasy PC.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • uu zapowiada się ciekawie 🙂

189 Shares
Share189
+1
Tweet