Batman: Return to Arkham – tak nowe wersje gier na PS4 i Xbox One różnią się od oryginałów

Porównanie grafiki prosto od wydawcy tytułów.

Już 21 października Batman: Return to Arkham wyląduje na rynku europejskim i jeśli kogoś trzeba jeszcze uświadamiać, to zestaw składający się z gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, które pojawiły się pierwotnie na konsolach poprzedniej generacji. Teraz posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymują remastery przygotowane w oparciu o technologię Unreal Engine 4. W pakiecie z grami znajdą się również wszystkie wcześniej wydane dodatki.

Nowe szaty obu produkcji obejmują ulepszoną grafikę, poprawione modele otoczenia i oświetlenia oraz ulepszone efekty. Jak to wygląda w praktyce? Poniżej możecie zobaczyć oficjalne porównanie grafiki, skupiające się na różnicach wizualnych Batman: Return to Arkham.

Zadowoleni z takich zmian?

Batman Arkham City PS3 vs PS4. Gdzie widać największe różnice?

W sieci za sprawą youtubera Cycu1 pojawiło się nowe porównanie Batman Arkham City, które pokazuje różnice w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Na najnowszą konsolę od Sony już 18 października (w Europie trzy dni później) mają trafić dwie zremasterowane części z serii Batman Arkham w jednym zestawie.

Na filmiku poniżej widać gołym okiem, że twórcy sporo pozmieniali, dodali nowe tekstury i szczegóły, a także poprawili kolorystykę. Znajdziemy też jednak takie elementy, które nie prezentują się już tak bardzo spektakularnie. Zerknijcie na porównanie i dajcie koniecznie znać co sądzicie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.