Batman: Return To Arkham – remastery vs oryginalne gry. Spore różnice!

Batman: Return To Arkham – remastery vs oryginalne gry. Spore różnice!
Filmiki z gier Newsy PS4 XOne

Filmik z porównaniem grafiki opublikował sam wydawca tytułów.

Batman: Return To Arkham – po przesunięciach daty premiery – pojawi się ostatecznie w przyszłym miesiącu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zagramy dokładnie w dniu 21 października.

Przypominamy, że Batman: Return tu Arkham to zestaw składający się z gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, które pojawiły się pierwotnie na konsolach poprzedniej generacji. Oba tytuły zostały zremasterowane przez firmę Virtus z myślą o PS4 i Xbox One z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4. Zestaw oferuje fanom możliwość zagrania w dwie pierwsze gry z serii Batman: Arkham, wraz z wszystkimi dodatkami GOTY i DLC dedykowanymi obu grom, z ulepszoną grafiką, poprawionymi modelami otoczenia i oświetlenia oraz ulepszonymi efektami.

Jak ta poprawiona grafika prezentuje się w akcji? Na kanale YouTube firmy Cenega – polskiego wydawcy Batman: Return To Arkham – pojawił się materiał zestawiający odświeżone gry z oryginałami. Różnica rzeczywiście jest widoczna.

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że pakiet będzie dostępny w naszym kraju w polskiej lokalizacji – produkcja otrzyma napisy. Zamówienia przedpremierowe można już składać między innymi w sklepie Muve.pl. Tam gra kosztuje 189,99 zł.

Batman: Arkham Asylum to gra od której wszystko się zaczęło. Opracowana przez Rocksteady Studios i wydana w 2009 roku, wyznaczyła standardy dla gier z pod znaku akcji, przygody i super bohaterów. Tytuł ten zabrał graczy w niezwykle mroczną przygodę do samej głębi Arkham Asylum. Dzięki tej oryginalnej historii gracze, pozostając w cieniu, zasieją strach w sercach swoich wrogów, spotkają na swej drodze Jokera, a także najbardziej znanych złoczyńców Gotham City. Należą do nich Harley Quinn, Bane, Killer Croc, Trujący Bluszcz i Scarecrow, którzy przejęli kontrolę nad azylem.

Batman: Arkham City jest kontynuacją gry Batman: Arkham Asylum powstałą w 2011 roku. Gra, która została zbudowana na mrocznym fundamencie poprzedniczki, wysyła graczy do obszernego Arkham City – silnie strzeżonego „domu” dla wszystkich przestępców, gangsterów i szaleńców z Gotham City. Dzięki olbrzymiej galerii postaci takich jak: Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Freeze i wielu innych, gra w pełni pozwala graczom wcielić się w Mrocznego Rycerza, który wymierzania sprawiedliwość „mieszkańcom” Arkham.

Źródło: Cenega, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie