Wiemy, kiedy Batman trafi na HBO Max. Jest też nowy zwiastun

The Batman na 1. miejscu rankingu
Filmy Newsy Newsy Uniwersum

Nowy Batman przyjął się bardzo ciepło zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Dobrze oceniana produkcja do tej pory była dostępna tylko w kinach, ale już niedługo zagości również w ofercie HBO Max w Polsce.

Potwierdzono, że mroczny człowiek-nietoperz zadebiutuje w usłudze już 18 kwietnia. Tego dnia każdy subskrybent będzie mógł sprawdzić, jak Robert Pattinson sprawdził się w roli Mrocznego Rycerza. Jeśli ominął Was seans w kinie, film warto nadrobić nawet w domowym zaciszu – tak dobrego Batmana w filmach nie było od czasu trylogii Nolana.

Przy okazji opublikowano nowy zwiastun przygotowany specjalnie na potrzeby HBO Max. Widzimy na nim kilka efektownych scen z Batmanem, Riddlerem i Catwoman.

Nowy Batman to nie jedyny warty uwagi film, który zmierza do HBO Max. W usłudze wkrótce pojawi się wiele intrygujących produkcji. Warto zwrócić uwagę na między innymi na Baby Driver, Spider-Man: Homecoming, Podziemny krąg, Legion samobójców: The Suicide Squad, Ojca i Odwilż – wszystkie te filmy i seriale pojawiły się lub dopiero zadebiutują w HBO Max w kwietniu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie