Batman: Arkham Knight zapowiedziane! Jest pierwszy trailer

Batman: Arkham Knight zapowiedziane! Jest pierwszy trailer
Hot! Newsy PC PS4 XOne
Batman-Arkham-KnightWielka niespodzianka dla fanów Mrocznego Rycerza. Studio Warner Bros Interactive Entertainment potwierdziło właśnie, że nowy Batman wyląduje na konsolach nowej generacji jeszcze w tym roku. Ale nie na wszystkich. Jest jeszcze jedna zła wiadomość.
Prace nad czwartą odsłoną serii już trwają, prowadzi je studio Rocksteady. Tym razem nasz bohater stanie na przeciwko grupy złoczyńców, której przewodzi Scarecrow, czyli Strach na Wróble. W jego bandzie znajdą się m.in. Pingwin, Harvey Dwie Twarze Dent czy Harley Quinn. W ostatnią z wymienionych postaci wcielimy się także w misjach, oferowanych w ramach dodatku. Będzie on dołączany do zamówień przedpremierowych. Batman: Arkham Knight wniesie do serii coś, na co od dawna czekaliśmy. W końcu będziemy mieli możliwość zasiąść za sterami kultowego Batmobilu. Ponoć będziemy nim szaleć po całym Gotham City.

Batman: Arkham Knight - oto zwiastun!

Jest niestety i zła wiadomość. Warner Bros podkreśla, że Batman: Arkham Knight ma być ostatnią odsłoną serii. Gra pojawi się jeszcze w 2014 roku. Będzie wersja PC oraz dla Xbox'a One i PlayStation 4. Posiadacze Wii U niestety nie zagrają.  
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie