Batman: Arkham Knight na PS4 z DLC na czasową wyłączność. Ile gra zajmie na HDD?

Wygląda na to, że posiadacze konsoli od Sony zagrają pierwsi w misje ze Strachem na Wróble. Kiedy dodatek trafi na pozostałe sprzęty?

Wczoraj mogliśmy zobaczyć piękną edycję PlayStation 4, nawiązującą do Arkham Knight, a dzisiaj mamy dla Was kolejne wieści z Gotham City.


Okazuje się, że posiadacze PS4 otrzymają wraz z grą Batman: Arkham Knight dodatkową zawartość na czasową wyłączność. Będą to misje ze Strachem na Wróble (Scarecrow) oraz bonusowe stroje dla Mrocznego Rycerza. Wynika tak z grafiki, która pojawiła się w sklepie Amazon przy zamówieniach na ten tytuł (PrtSc na końcu newsa). Co ciekawe, z graficzki dowiedzieliśmy się również, że owe DLC będzie ekskluzywne dla PlayStation 4 przynajmniej do jesieni tego roku.

Jeśli zechcecie natomiast kupić Arkham Knight w wersji cyfrowej, spójrzcie na poniższą kartę gry z PS Store i sami się przekonajcie, ile miejsca należy przygotować na dysku twardym PlayStation 4. Będzie to całkiem sporo – aż 48,7 GB! Znajdziecie jeszcze tyle przestrzeni na HDD swojej konsoli?

Przypominamy, że po ostatnim przesunięciu daty premieryBatman: Arkham Knight pojawi się w sprzedaży 23 czerwca tego roku. Zagramy na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Batman-Arkham-Knight-DLC Batman-Arkham-Knight-HDD

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet