Batman: Arkham Knight – można pograć i oddać tytuł, odzyskując wydaną kasę

Warner Bros. nie ma wyjścia i musi pójść graczom na rękę. Wydawca uruchamia program zwrotów pecetowej wersji gry.

Batman: Arkham Knight w wersji na PC został przywrócony do sprzedaży w zeszłym tygodniu. Przypominamy, że tytuł pojawił się pierwotnie na rynku kilka miesięcy temu, lecz okazał się tak niedopracowany, że po prostu nie dało się w niego normalnie grać.

Poprawiona wersja Batman: Arkham Knight miała być pozbawiona błędów, lecz niestety tak się nie stało. Co prawda część graczy odczuło poprawę, lecz spora rzesza fanów Mrocznego Rycerza nadal ma ogromne problemy z tym tytułem. Frustracja osób, które kupiły niby poprawioną grę sięga zatem zenitu i nic tutaj nie pomaga nawet prezent ze strony Warner Bros., czyli cztery poprzednie odsłony gry za darmo.

Wydawca informuje więc, że uruchamia program zwrotów poprzez Steam. – Do końca 2015 roku będziemy oferować pełny zwrot za Batman: Arkham Knight na PC, niezależnie od tego, jak długo graliście w ten tytuł. Możesz również zwrócić Przepustkę Sezonową wraz z podstawową wersją gry (lecz nie osobno). Dla osób, które zdecydują się zatrzymać grę, oferujemy dalsze wsparcie i obiecujemy kontynuować prace zmierzające do rozwiązania wszystkich istniejących problemów – zaznacza wydawca.

Z komunikatu wynika zatem, że nawet jeśli spędzimy przy pecetowej wersji Arkham Knight długie godziny, to i tak zwrócimy tytuł, odzyskując wydane pieniądze. Ciekawe tylko, czy można np. przejść całą grę i następnie ją oddać i co z darmowymi czterema Batmanami, które otrzymaliśmy w prezencie. Też je stracimy? Zapewne przy procedurze zwrotu wszystko zostanie jasno opisane.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: