Batman: Arkham Knight – ekskluzywne dodatki dla PS4 i plakat Robina

Sony przedstawia ekskluzywną zawartość, która ma skusić posiadaczy PlayStation 4 do sięgnięcia po nowy tytuł z Mrocznym Rycerzem.

O tym, że Batman: Arkham Knight będzie sprzedawany na PS4 z kilkoma bonusami, wiemy nie od dzisiaj. Dopiero teraz postanowiono jednak zdradzić, co zawiera ekskluzywna zawartość. Na początek zaznaczamy, że wyłączność na dodatki jest czasowa i omawiane DLC trafią pod koniec roku również na pozostałe platformy.


Co dostaniemy? Najciekawiej zapowiadają się dodatkowe misje ze Strachem na Wróble. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć przedsmak piekiełka, które na nas czeka. Oprócz tego w paczce bonusów znajdziemy trzy skórki – jedną na Batmobil i dwie dla naszego bohatera (Justice League 3000 Batsuit oraz Classic TV Series Batman).

Oprócz trailera prezentującego ekskluzywną zawartość do sieci wpadł również plakat z Robinem (na końcu newsa), którego również zobaczymy w Batman: Arkham Knight. Poster przypomina, że gra debiutuje w przyszłym miesiącu – 23 czerwca. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

 Batman: Arkham Knight - Robin

Batman: Arkham Knight – Robin

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet