Producent zdradził, kiedy możemy spodziewać się Batgirl. To jeszcze w tym roku

Leslie Grace jako Batgirl
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Najprawdopodobniej poznaliśmy przybliżony termin premiery filmu Batgirl. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na HBO Max.

Sugestię o premierze zamieścił na swoim facebookowym profilu Michael Uslan, producent różnorodnych projektów z uniwersum Batmana. Twórca zapowiedział powrót Michaela Keatona w roli Bruce’a Wayne’a – aktor założy pelerynę dwukrotnie po 30 latach przerwy.

Listopadowa premiera jest jasna; chodzi o film The Flash, w którym również pojawi się Keaton. Uwagę fanów zwrócił zatem grudzień. Oczywiście nic nie jest w tym momencie przesądzone, lecz wpis Uslana wskazuje na to, że to właśnie wtedy odbędzie się premiera Batgirl.

Tytuł będzie dostępny wyłącznie na HBO Max. Obecnie trwają zdjęcia do filmu. Oprócz Michaela Keatona w produkcji pojawią się m.in. Leslie Grace w tytułowej roli, a także J.K. Simmons, Brendan Fraser i Jakob Scipio.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie