Batgirl: A Matter of Family – nowe szczegóły dodatku do Arkham Knight

Będzie nowa lokacja, a nasza bohaterka wykaże się umiejętnościami hakowania niektórych urządzeń. Co jeszcze?

Batgirl: A Matter of Family to fabularne DLC do Batman: Arkham Knight, które przedstawi wydarzenia poprzedzające to, co dzieje się w podstawowej wersji gry. Jak pisaliśmy ostatnio, dodatek zadebiutuje 14 lipca i będzie dostępny za darmo dla posiadaczy przepustek sezonowych do Arkham Knight. Pozostali zapłacą za DLC około 34 złotych i dostaną je w swoje ręce 21 lipca.


W sieci wylądował pierwszy screen prezentujący Batgirl w akcji (na początku newsa), poznaliśmy przy okazji kilka szczegółów.

Dodatek Batgirl: A Matter of Family zaoferuje nam całkowicie nową lokację. Będzie to park rozrywki Seagate Amusement Park. Twórcy tłumaczą na łamach serwisu Entertainment Weekly, że ich celem było stworzenie uczucia uwięzienia oraz zabawy w kotka i myszkę, którą poprowadzimy z Jokerem. To z jego rąk będziemy musieli uratować komisarza Gordona, czyli ojca Batgirl.

W niebezpieczna misję nie udamy się jednak sami. U naszego boku stanie bowiem znany z serii o Batmanie Robin. Batgirl otrzyma możliwość hakowania niektórych urządzeń, co ma przydać się nie tylko w pokonywaniu wrogów, lecz również w rozwiązywaniu napotkanych podczas rozgrywki zagadek.

Deweloperzy pracujący nad DLC obiecują, że oprócz wątku głównego dostaniemy zadania poboczne. Ponadto będą różne niespodzianki do odkrycia oraz easter eggi dla hardkorowych fanów DC Comics.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet