Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Bastion na zwiastunie. Produkcja na podstawie książki Stephena Kinga już w grudniu

Adaptacja fantastycznej produkcji Bastion, opartej o prozę Stephena Kinga została podzielona na 10 odcinków.

Widowisko powstaje dla CBS All Access, a za projekt odpowiada Josh Boone. Całość została poszerzona o epilog, którego zabrakło w oryginale. Premiera zaplanowana jest na dzień 17 grudnia bieżącego roku.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Whoopi Goldberg, James Marsden, Amber Heard, Heather Graham, Odessa Young, Jovan Adepo, Owen Teague, Henry Zaga, Brad William Henke, Eion Bailey, Katherine McNamara, Hamish Linklater, Alexander Skarsgård oraz Greg Kinnear.

Horror opowiada o epidemii, która spustoszyła ludzkość. Nieliczni ocalali tworzą dwa przeciwstawne sobie obozy, reprezentujące siły dobra i zła. Filmowy pierwowzór został opary o książkę Kinga zatytułowaną Bastion. Telewizyjna adaptacja z roku 1994 składała się z czterech odcinków i została nagrodzona statuetką Emmy, dodatkowo produkcja otrzymała 6 nominacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się