Avengers: The Kang Dynasty ma reżysera. Twórca pracował już w MCU

Avengers: The Kang Dynasty oficjalnie otrzymali reżysera
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Po pierwszych informacjach wykluczających część nazwisk pojawiła się wreszcie wieść na temat faktycznego reżysera filmu Avengers: The Kang Dynasty.

O zapowiedzianym podczas San Diego Comic-Con tytule do tej pory było wiadomo, że w produkcję nie zaangażują się bracia Russo. Anthony i Joseph wyreżyserowali dwa filmu z Kinowego Uniwersum Marvela, w tym także ostatnie odsłony Avengers. Według planów nie mieli jednak powrócić przy kontynuacji sagi; na szczęście na konkretne nazwisko nie musieliśmy długo czekać.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Avengers: The Kang Dynasty trafi w ręce Destina Daniela Crettona, reżysera mającego już na koncie jeden tytuł z MCU. Cretton stworzył ubiegłoroczną premierę Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Niestety to nadal jedna z nielicznych informacji na temat nowej produkcji. Oprócz tego wiadomo, że w znanej już roli Kanga powróci Jonathan Majors. Cały film zaś zadebiutuje w kinach 5 maja 2025 roku; nieco później, bo 7 listopada tego samego roku, na ekrany trafi także kolejna część Avengers zatytułowana obecnie Secret Wars.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie