Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Atomic Heart, FPS w Związku Radzieckim, na next-genowym gameplayu

Rosyjskie studio Mundfish pokazało rozgrywkę z shootera Atomic Heart w wydaniu 4K next-gen.

Tytuł trafi na PC, PS4, Xboksa One i konsole nowej generacji w 2021. Filmik prezentuje walkę z różnymi dziwnie wyglądającymi wrogami – oraz dynamiczne starcie z bossem Plyushem. Zarówno lokacje, jak i przeciwnik, wyglądają bardzo dobrze.

Atomic Heart przeniesie gracza do alternatywnej wersji Związku Radzieckiego, gdzie jako tajny agent otrzymamy polecenie zbadania jednostki, z którą utracono łączność. Po przybyciu na miejsce okaże się, że lokalne maszyny wszczęły bunt przeciwko ludzkości. Oprócz tego spotkamy się tu też z innymi kreaturami, takimi jak na przykład zombie.

Tytuł zaoferuje wiele ciekawych broni; pojawi się też możliwość craftingu. Z racji tego, że Atomic Heart ma być też po części grą przygodową, nie zabraknie tu też różnych zagadek do rozwiązania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się