Atomic Heart, FPS w Związku Radzieckim, na next-genowym gameplayu

Rosyjskie studio Mundfish pokazało rozgrywkę z shootera Atomic Heart w wydaniu 4K next-gen.

Tytuł trafi na PC, PS4, Xboksa One i konsole nowej generacji w 2021. Filmik prezentuje walkę z różnymi dziwnie wyglądającymi wrogami – oraz dynamiczne starcie z bossem Plyushem. Zarówno lokacje, jak i przeciwnik, wyglądają bardzo dobrze.

Atomic Heart przeniesie gracza do alternatywnej wersji Związku Radzieckiego, gdzie jako tajny agent otrzymamy polecenie zbadania jednostki, z którą utracono łączność. Po przybyciu na miejsce okaże się, że lokalne maszyny wszczęły bunt przeciwko ludzkości. Oprócz tego spotkamy się tu też z innymi kreaturami, takimi jak na przykład zombie.

Tytuł zaoferuje wiele ciekawych broni; pojawi się też możliwość craftingu. Z racji tego, że Atomic Heart ma być też po części grą przygodową, nie zabraknie tu też różnych zagadek do rozwiązania.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

2 (KOMENTARZE) “Atomic Heart, FPS w Związku Radzieckim, na next-genowym gameplayu

 • 13 sierpnia 2020 at 11:45
  Permalink

  Siemka. Chciałem tylko napisać, że portal w obecnym stanie jest naprawdę świetny. Bez plotek opartych na wypowiedziach losowych osób z Reddita. Bez informacji mających wywołać wojny międzysprzętowe. I z dobrze dawkowaną ilością reklam. Mam nadzieje, że będziecie dalej rozwijać się w tym kierunku. Z czystym sumieniem będę korzystał z tego portalu w celu poszerzania wiedzy o nowinkach ze świata gier. Jedna z niewielu stron którą warto nagrodzić wyłączeniem blokera reklam. Polecam wszystkim.

  Reply
  • Robert Ocetkiewicz
   13 sierpnia 2020 at 20:01
   Permalink

   Hej. Dzięki wielkie za pozytywny komentarz. Dzięki temu wiemy że warto jest kontynuować obrany styl tworzenia portalu 🙂 Na pewno będziemy tworzyć jeszcze więcej takich treści oraz bardziej złożonych artykułów branżowych, nie tylko newsow i recenzji czego pełno na innych serwisach. Spore zmiany też przed nami pod względem wyglądu i funkcji więc zachęcamy do codziennych odwiedzin!

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: