Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie potwierdzone

Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie potwierdzone
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo XOne

Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi zremasterowany zestaw trzech gier z Ezio.

Ubisoft potwierdził premierę Assassin’s Creed: The Ezio Collection. To zestaw trzech gier, w którego skład wchodzą: Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations. Wszystkie trzy produkcje są zremasterowane, a kolekcja trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One – do tej pory te gry nie zostały wydane na najnowszej generacji konsol. Premiera została przewidziana na 17 listopada tego roku.

Nie znamy szczegółów dotyczących grafiki, ale spodziewamy się FullHD oraz 60 klatek na sekundę. W końcu gry te mają już kilka lat, więc liczymy na porządny remaster.

Ponadto do kolekcji dodawany będzie zestaw filmów Assassin’s Creed: Lineage. Zwiastun kolekcji zobaczycie poniżej.

Assassin’s Creed: Syndicate dostaje fabularny dodatek z maharadżą

Duleep Singh potrzebuje pomocy w odzyskaniu swojego dziedzictwa. Kto chętny przyjąć wyzwanie?

Assassin’s Creed: Syndicate otrzymało fabularne DLC o tytule The Last Maharaja– Pomóż Duleepowi Singhowi w jego staraniach o odzyskanie należnych mu praw do tytułu maharadży. W pogoni za swym dziedzictwem wejdzie on w drogę Templariuszom i wystawi na próbę swą przyjaźń z królową. Oto dziesięć zupełnie nowych misji osadzonych w Londynie – czytamy opis DLC w sklepie Ubisoftu.

Żeby dostać nową zawartość, należy wyłożyć z portfela 27.90 zł. Jeśli mamy natomiast przepustkę sezonową do Assassin’s Creed: Syndicate, otrzymamy DLC bez dodatkowych opłat.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie